V dobrém i zlém

• USA 'Til Death (více)
USA, (2006–2010), 29 h 14 min (Minutáž: 20–23 min)

Brad Garrett, Joely Fisher, Kat Foster, Eddie Kaye Thomas, Timm Sharp, J.B. Smoove, Martin Mull, Kathleen Rose Perkins, Kate Micucci, Kevin Nealon (více)

Série(4) / Epizody(81)

Eddie (Brad Garret) a Joy Starkovci (Joely Fisher) sú manželmi už odnepamäti – a približne rovnako dlho si spokojne hovejú vo svojom útulnom klasickom domčeku na malebnom predmestí Filadelfie. Novú energiu a príjemný svieži vánok do ich vzťahu vnesú na začiatku prvej série ich noví susedia Steph (Kat Foster) a Jeff (Eddie Kaye Thomas) Woodcockovci – čerstvo zosobášení a po uši zamilovaní mladomanželia! Eddiemu je na prvý pohľad jasné, že Jeff zúfalo potrebuje od skúsenejšieho poradiť, aby sa naučil všetko, čo správny manžel musí vedieť a pochopil, čo všetko to obnáša. Nuž a pre Woodcockovcov je zase pohľad cez plot rovnako prekvapivým i mierne desivým a odstrašujúcim nahliadnutím do budúcnosti ich manželstva, hoci sa pritom naučia mnoho zaujímavého – že ku každému dobrému manželstvu neoddeliteľne patria i pragmatické hry (napríklad nečakane zábavné vyjednávanie „sex za nábytok“), či aké je dôležité naučiť sa grilovať ministeaky! V druhej a tretej sérii sa susedské vzťahy s Woodcockovcami dostanú mierne do úzadia a do popredia vystúpi chlapské priateľstvo Eddieho a Kennyho Westechestera (J.B. Smoove) – nedávno rozvedeného čudáka, s ktorým sa Eddie pozná z projektu „Veľký brat“ a ktorý sa k nim po istom čase dokonca nasťahuje! (TV Markíza)

Recenze uživatele MM_Ramone k tomuto seriálu (1)

V dobrém i zlém (2006)

Zrejme si ešte niektorí z vás spomenú na americký sitkom "Reymonda má každý rád". Nebolo to bohviečo, no bola tam jedna postava, ktorá ma občas vedela rozosmiať. Bol to Reymondov starší brat Robert. Hral ho Brad Gerrett. Tento neohrabaný kolohnát sa v roku 2006 dočkal svojho vlastného sitkomu, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu. No bohužiaľ tiež to za moc nestojí. Občas som sa pousmial, ale väčšinou to bola dosť nuda. A ani Joely Fisherová mi pri ňom akosi nesedí. Nehodia sa ku sebe, moc im to spolu neladí. ** ()