poster

Garden Party

Drama / Romantický

USA, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seti
  **

  Jeden z těch indie filmů, který nemá klasickou výstavbu děje, postrádá jakoukoliv gradaci a bez zásadnějších zvratů pouze sleduje chvilkové životní dění několika postav, k nimž je ovšem divák zcela lhostejný. Po shlédnutí takového filmu si člověk často klade otázku, co že nám vlastně chtěli tvůrci sdělit a většinou dojde k závěru, že nic. Ztráta času. P.S. Jennifer Lawrence se ve filmu objeví asi na minutu a řekne dvě věty, takže to nestojí za to ani kvůli ní.(8.12.2013)

 • sona123
  **

  Kdepak, ani úžasný "homo" tanec na parketu mě bohužel nedonutí zvednout svoje hodnocení. Tak předně - proč tolik postav, zápletek a linií, které se jen stěží proplétají? Už to mám, filmu prostě chybí ústřední myšlenka. Co je cílem? Předat nějakou ideu - to určitě ne (něco ve smyslu - každý se protloukáme, jak umíme, sem tam musíme šlápnout vedle, ale jde o to najít své místo pod sluncem - no to opravdu není originální). Ukázat pár milých herců, na které se dobře kouká? Budiž, ale to by se stihlo za pár minut. Pustit krapet dobré muziky, dobře, fajn, ale až tak dobrá nebyla. Takže tu máme film, který tu prostě je a to je tak celé, ale vidět ho není opravdu nutné.(16.1.2010)

 • merigieren
  **

  Jeden z těch filmů, u kterých si člověk uvědomí, že ta statistika od níž si chtěl odpočinout není až tak špatná. Nezáživný útok na společenské hodnoty dnešního světa (dnešního už možná ani ne), prakticky se zde dotkneme možností sexuálního života a kouření marihuany. O okořenění vtipem se nikdo ani nesnažil, takže ho tam nelze hledat, i když by se k té travičce sušené hodil. Všichni se mají rádi, pomáhají si, peníze si vydělávají pomocí fotek, rodiče mají miliony, co víc si přát od realistického pohledu na protloukání se životem :-)(26.4.2009)

 • claudel
  ***

  Zvláštní film bez děje, který se snad nesnaží o žádnou výpověď, anebo že by kritika pornoprůmyslu či nářky nad sháněním slušného bydlení?(28.3.2010)

 • dr.fish
  ****

  Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina. Partička týpků různě se živících, poctivě i nepoctivě, jejichž osudy se propletou. Nic víc v tom není třeba hledat. Podstatná je ona "letní" atmosféra pohody a smíření, jistoty, že vše nakonec dobře skončí. Chvílemi to sice vůbec nedává smysl, takže na velká ocenění to aspirovat nebude, ale na nedělní večer je to vcelku optimální, zejména když sobota byla ve znamení večírku, nebo přímo garden párty...70%(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace