poster

Golden Door

 • Česko

  Zlatá brána

 • USA

  Falling Up

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2009, 100 min

 • dopitak
  **

  Typ komedie, kde vás scénář několikrát donutí říct si, "Proč?". Klasické romantické béčko, i když v programu kanálu Film+ spíše nadstandardní záležitost. Oživování psa a několik dalších momentů si snad ale budete ještě pár dní pamatovat.(1.3.2010)

 • Shit
  ***

  Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, ale je to celý takový nijaký bez pořádnýho nápadu nebo vtipu a hlavní postava v podání Josepha Crossa by potřebovala něčim ozvláštnit, ale na Sarah Roemer se dalo dobře koukat a Snoop Dogg si tu střihnul docela zábavnou roli línýho a vychcanýho vrátnýho.(25.4.2010)

 • dakarin
  ****

  Vcelku milá komedie, po celou dobu jsem se nenudil - tedy přijatelný spád, lehce vtipnou konverzaci pozvedává výborný český dabing, jednoduchý příběh již klasického námětu chudý-bohatá. Atmosféra večerní a noční vrátnice kouzelně zdařilá, naopak scéna v SexShopu ke konci filmu nepodstatná a out. Vykreslení postav překvapivě nenásilné - hlavní hrdina dost dobrý, jeho sestra milá a zamilovanou krásku netřeba chválit - už udělali všichni ostatní. U mě dobrý ;-)(24.11.2012)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 4/10 Prostředí 6/10/// +velmi slušné obsazení, především Sarah Roemer a Joseph Cross, potěší Annette O´Toole, zaujme velmi civilní romantikou, má hodně hezkou hudbu -která bohužel zazní ojediněle, velmi pomalý rozjezd, málo je kladen důraz na humor/// Snad jsem ještě neviděl tak utahaný romantický film. Kdy ona se objeví snad až po deseti minutách a jejich láska se zrodí až někde v polovině filmu. Na druhou stranu filmu nelze ubírat zásluhy za to, že nám zprostředkoval tu nejvěrnější příběhovou linku a velmi uvěřitelnou romantiku na prostoru čítající něco přes hodinu a půl. Vše je velmi pravděpodobné. Hlavní postavy se chovají, tak jak by se choval kdokoliv z nás. Nic není přitažené za vlasy, nic není směšně nebo trapné. Něco jiného je nakolik to může být pro diváka atraktivní když nejpřesnější slovo pro tento film je "všední". Mě to ovšem oslovilo a proto dávám lepší tři. Navíc Sarah Roemer je fakt kouzelná./// Celkem 67%///(2.10.2010)

 • Ellise
  ***

  Nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem očekávala. Čekala jsem nudný pokus o komedie, z kterého vyjde jen trapná slaďárna a v podstatě to tak bylo. Jenže když se tam někdo pokusil o vtip, trapně to nevyznělo a té slaďárny tam nebylo tolik. Takže nic, co vám sebere dech, ale myslím, že ty 3* si to zaslouží.(10.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace