Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Student, Joseph Cross, je nucen odejít ze školy z rodiných důvodu a skončí jako vrátný v přepychové budově v New York City, kde jednoho dne nakopne obyvatele tohoto luxusního domu… (oficiální text distributora)

Recenze (20)

dakarin 

všechny recenze uživatele

Vcelku milá komedie, po celou dobu jsem se nenudil - tedy přijatelný spád, lehce vtipnou konverzaci pozvedává výborný český dabing, jednoduchý příběh již klasického námětu chudý-bohatá. Atmosféra večerní a noční vrátnice kouzelně zdařilá, naopak scéna v SexShopu ke konci filmu nepodstatná a out. Vykreslení postav překvapivě nenásilné - hlavní hrdina dost dobrý, jeho sestra milá a zamilovanou krásku netřeba chválit - už udělali všichni ostatní. U mě dobrý ;-) ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Nemůžu říct, že bych se vyloženě nudil, ale je to celý takový nijaký bez pořádnýho nápadu nebo vtipu a hlavní postava v podání Josepha Crossa by potřebovala něčim ozvláštnit, ale na Sarah Roemer se dalo dobře koukat a Snoop Dogg si tu střihnul docela zábavnou roli línýho a vychcanýho vrátnýho. ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 4/10 Prostředí 6/10/// +velmi slušné obsazení, především Sarah Roemer a Joseph Cross, potěší Annette O´Toole, zaujme velmi civilní romantikou, má hodně hezkou hudbu -která bohužel zazní ojediněle, velmi pomalý rozjezd, málo je kladen důraz na humor/// Snad jsem ještě neviděl tak utahaný romantický film. Kdy ona se objeví snad až po deseti minutách a jejich láska se zrodí až někde v polovině filmu. Na druhou stranu filmu nelze ubírat zásluhy za to, že nám zprostředkoval tu nejvěrnější příběhovou linku a velmi uvěřitelnou romantiku na prostoru čítající něco přes hodinu a půl. Vše je velmi pravděpodobné. Hlavní postavy se chovají, tak jak by se choval kdokoliv z nás. Nic není přitažené za vlasy, nic není směšně nebo trapné. Něco jiného je nakolik to může být pro diváka atraktivní když nejpřesnější slovo pro tento film je "všední". Mě to ovšem oslovilo a proto dávám lepší tři. Navíc Sarah Roemer je fakt kouzelná./// Celkem 67%/// ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Typ komedie, kde vás scénář několikrát donutí říct si, "Proč?". Klasické romantické béčko, i když v programu kanálu Film+ spíše nadstandardní záležitost. Oživování psa a několik dalších momentů si snad ale budete ještě pár dní pamatovat. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama