Novozélanďané Bret a Jemaine se přestěhovali do New Yorku, kde se pokoušejí prorazit jako hudební formace Flight of the Conchords, zatím však pouze uspěšně třou bídu s nouzí. Na večírku u kamaráda ze zastavárny Davea se Jemaine zakouká do Bretovy bývalky Sally, již svede romantickou písní o nejkrásnější dívce v pokoji (The Most Beautiful Girl In the Room). Bret se cítí odstrčený. Navíc teď musí zcela osamocen čelit nadbíhání jediné, ale o to šílenější fanynky Mel. Na pravidelné schůzce kapely u manažera Myrrayho, v běžném životě pracovníka novozélandského konzulátu, padne rozhodnutí natočit hudební klip k robotickému hitu Lidé jsou mrtví (The Humans Are Dead), který snad pomůže rozšířit fanouškovskou základnu. Nedostatek financí Murray pořeší revolučně úsporným filmovým stylem. Díl uzavírá velkolepý hymnický duet Já nepláču (Not Crying). Sally hraje hvězda sitcomu Peep Show Rachel Blanchardová, v epizodní roli narkomana, který se pokouší vnutit Daveovi v zastavárně dort, vystupuje známý americký komik Judah Friedlander. (Česká televize)