Každý potřebuje čas od času alespoň maličký úspěch, dokonce i takový držák jako Murray. Po dalším z nepovedených vystoupení svých svěřenců ho přepadne krize manažerské identity, ze které se neprobere ani po povzbudivé písni Hlavu vzhůru (Cheer Up, Murray), složené speciálně pro něj. Naštěstí je zde herec Ben, momentálně pracovník místní čistírny, jehož mládenci požádají o pomoc. Má se vydávat za šéfa z nahrávací společnosti, který o kapelu projeví zdvořilý zájem. V životě však není malých rolí a celý podnik nakonec vyústí do absurdních konců. K vrcholům epizody patří téměř profesionální klip k zemitě novozélandské skladbě Frodo, nech ten prsten být (Frodo, Don't Wear the Ring) – bizarnímu crossoveru mezi folkem, metalem a rapem – a Murrayho svérázné pojetí očisty spodního prádla. Roli Bena ztvárnil americký herec Will Forte, u nás známý z macgyverovské parodie Zevlovat a prudit. V exkluzivní ukázce z nového filmu Martina Scorseseho Muž z čistírny se mihne John Turturro. (Česká televize)