warrenur

Napatie rastie a myslim, ze z odvazneho napadu, aby sa Dreydenova komisia prisla kuknut k Maxovym zelenoockom, sa stane taky major "clusterfuck", ze sa uksutocni i to "slovo" z komisie. Opat par moralnych dilem. Slusny diel. ()

Martrix

Tvůrci dokážou i při tom vysokém standardu stále překvapovat a drobnými rýpanci stimulovat mozek k úvahám, které se nemotají ani tak kolem sci-fi, ale úzce se dotýkají společnosti ve které žijeme a tím pádem i nás. Jak složité může být začlenit se pro syntha, když to nedokáží ani lidé, kteří se od majority liší jen barvou kůže, nebo náboženským vyznáním? Co definuje člověka a jeho práva? Pokud si dovolí vystoupit s názorem, který většina společnosti odmítá, je zpravidla vypuzen a separován. Co opravdu chybí těm, kteří hledají ve vztahu změnu a co vlastně chtějí změnit, když neví co je učiní šťastné? Útéct a skrýt se, nebo zůstat a bojovat? Smysl života možná není v tom nebýt sám, ale pokud se sám cítíte, můžete ztratit spoustu času hledáním někoho, s kým si tak připadat nebudete. Lidské bytosti jsou tak patetické. Ale kdo ví, třeba nás On opravdu uplácal k obrazu svému. To by vysvětlovalo, proč stejnou chybu udělal tvůrce synthů. I o tom byla tato epizoda. ()