Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)


Pilot (S01E01)

(epizoda)

VOD (1)

Fyzici Leonard a Sheldon se snaží vydělat nějaké peníze. Navštíví spermobanku pro vysoce inteligentní lidi. Nakonec si to ale rozmyslí a zbaběle utečou. Po návratu domů zjistí, že se do sousedního bytu přistěhovala nádherná slečna jménem Penny. (TV Prima)

Recenze (18)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Čo tu robievate? Dnes sme onanovali za prachy" Vynikajúce predstavenie hlavných hrdinov a ich neduhov aj kladov. Samozrejme hneď od prvého dielu je vidieť o čo pôjde celú cériu Leonardovi. Haward je úchylný asi v 20 jazykoch a Ráž má problém hovoriť so ženami čo sa v prípade krásnej susedky javí ako dosť veľký problém. 99% ()

Endor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle epizoda je prostě legendární, protože tady to všechno začalo a už od první scény mě seriál začal bavit. Za mě je to jedna z nejlepších epizod vůbec, neboť je tu skvělý humor, úžasné představení hlavních postav, které jsou také velmi dobré a nakonec originalita se kterou tento seriál přišel. Také je tu spousta skvělých hlášek na které se prostě nezapomíná. Mě hodnocení této epizody je bez váhání 10/10. ()

Reklama

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilotu dávám 4. * za to, že se objevil seriál s nerdí tématikou, ve které se můžou shlédnout všichni "šprti", že být chytrý nebo mít formu lehkého autismu vlastně není nic špatného.. :) Na druhou stranu při srovnání 1. a poslední řady je vidět, jak herec Sheldona drží od první série postavu, zatímco herečka Penny, která je čím dál víc ostrá holka z Nebrasky, ne. Tady je to taková milá blbka.. :D ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"In the winter, that seat is close enough to the radiator to remain warm, and yet not so close as to cause perspiration. In the summer, it's directly in the path of a cross-breeze created by opening windows there and there. It faces the television at an angle that is neither direct, thus discouraging conversation, nor so far wide as to create a parallax distortion. I could go on." ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keď som bol náhodou pr televízií.... A náhodou nešli Simpsonovci na PrimaCool a náhodou som natrafil na BIg Bang Theory (Je to dosť veľa náhod ale už sa mi to viackrát stalo) Tak som to pozeral a celkom ma to zaujalo. Hoci sitcomi nepozerám vôbec, táto banda nerdov mi prišla sympatická, tak si hovorím.. Idem na to. Pilot ma síce moc nechytil ale verím, že kvalita narastie. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (31)

  • Toto je jediná epizóda seriálu, ktorej názov neodkazuje na vedeckú teóriu alebo fenomén. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama