Pilot (S01E01) (epizoda)

 • USA

  Pilot

 • Velká Británie

  Pilot

Komedie / Romantický

USA, 2007, 23 min

Režie:

James Burrows

Scénář:

Chuck Lorre, Bill Prady

Producenti:

Michael Collier

Střih:

Peter Chakos

Scénografie:

John Shaffner
(další profese)
 • Sany33
  *****

  "Čo tu robievate? Dnes sme onanovali za prachy" Vynikajúce predstavenie hlavných hrdinov a ich neduhov aj kladov. Samozrejme hneď od prvého dielu je vidieť o čo pôjde celú cériu Leonardovi. Haward je úchylný asi v 20 jazykoch a Ráž má problém hovoriť so ženami čo sa v prípade krásnej susedky javí ako dosť veľký problém. 99%(6.5.2019)

 • Necrotongue
  *****

  V první epizodě první sezóny se poprvé střetly dva totálně odlišné světy a já jsem se od prvního momentu skvěle bavil. Pilot mě seznámil se všemi pěti hlavními postavami, a přestože jsem všem termínům přesně nerozuměl, jelikož jsem se svou inteligencí někde mezi Penny a Howardem, parádně jsem si hláškami nacpaný díl užil.(18.12.2017)

 • JohnMiller
  **

  Keď som bol náhodou pr televízií.... A náhodou nešli Simpsonovci na PrimaCool a náhodou som natrafil na BIg Bang Theory (Je to dosť veľa náhod ale už sa mi to viackrát stalo) Tak som to pozeral a celkom ma to zaujalo. Hoci sitcomi nepozerám vôbec, táto banda nerdov mi prišla sympatická, tak si hovorím.. Idem na to. Pilot ma síce moc nechytil ale verím, že kvalita narastie.(10.7.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "In the winter, that seat is close enough to the radiator to remain warm, and yet not so close as to cause perspiration. In the summer, it's directly in the path of a cross-breeze created by opening windows there and there. It faces the television at an angle that is neither direct, thus discouraging conversation, nor so far wide as to create a parallax distortion. I could go on."(24.8.2018)

 • Tommassi3
  ****

  "Naše děti budou chytrý a krásný !!" - "A hlavně imaginární !!" ;)(24.1.2019)