Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)


Efekt světélkující rybky (S01E04)

(epizoda)
  • USA The Luminous Fish Effect

Sheldon je přehnaně upřímný ke svému šéfovi a skončí na dlažbě. Najednou má spoustu času, například na obyčejný nákup s Penny či na své ztřeštěné experimenty. Jenže Leonard má o něj starost, a tak sáhne po krajním řešení... (TV Prima)

Recenze (12)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtá epizoda mě málem připravila o bránici, když má Sheldon dostatek volného času, je to jasný důvod ke znepokojení. Jeho nápady byly skvělé, ale jeho matka byla ještě lepší ("Ty nelovíš, že?") a její historky z Sheldonova dětství neměly chybu, takže jsem se opět fantasticky bavil. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sheldon si uťahuje z profesora Gaybelhousera, ktorý je bohužiaľ jeho nadriadený a tak dostáva výpoveď. Nevie bez práce fyzika žiť a tak skúša rôzne neduhy normálneho života v ktorých ale evidentne nevie chodiť- Z tejto letargie ho vytrhne jeho matka, ktorej sa neodváži protirečiť. Po ospravedlnení dostáva späť svoju prácu. Najlepšia hláška: "Mami bude dr. Gaybelhouser môj nový ocko?"95% ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sheldon má veru drzí jazyk a keďže podpychoval svojho nadriadeného na večierku, dostáva vyhadzov. Očividne svoju prácu na katedre mal rád keďže z volným časom si nevie rady a tak ho skúša zabiť rôznymi hlúposťami čo sa Leonardovi samozrejme nepáči. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (12)

  • Sheldon (Jim Parsons) hovorí, že v havajskej abecede je osem spoluhlások. V skutočnosti je ich len sedem: H, K, L, M, N, P a W. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama