Sheldon je přehnaně upřímný ke svému šéfovi a skončí na dlažbě. Najednou má spoustu času, například na obyčejný nákup s Penny či na své ztřeštěné experimenty. Jenže Leonard má o něj starost, a tak sáhne po krajním řešení... (TV Prima)

Necrotongue

Čtvrtá epizoda mě málem připravila o bránici, když má Sheldon dostatek volného času, je to jasný důvod ke znepokojení. Jeho nápady byly skvělé, ale jeho matka byla ještě lepší ("Ty nelovíš, že?") a její historky z Sheldonova dětství neměly chybu, takže jsem se opět fantasticky bavil. ()

Sany33

Sheldon si uťahuje z profesora Gaybelhousera, ktorý je bohužiaľ jeho nadriadený a tak dostáva výpoveď. Nevie bez práce fyzika žiť a tak skúša rôzne neduhy normálneho života v ktorých ale evidentne nevie chodiť- Z tejto letargie ho vytrhne jeho matka, ktorej sa neodváži protirečiť. Po ospravedlnení dostáva späť svoju prácu. Najlepšia hláška: "Mami bude dr. Gaybelhouser môj nový ocko?"95% ()

JohnMiller

Sheldon má veru drzí jazyk a keďže podpychoval svojho nadriadeného na večierku, dostáva vyhadzov. Očividne svoju prácu na katedre mal rád keďže z volným časom si nevie rady a tak ho skúša zabiť rôznymi hlúposťami čo sa Leonardovi samozrejme nepáči. ()