Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)


Roštěnkové distribuční dilema (S01E15)

(epizoda)
  • USA The Pork Chop Indeterminacy

Obsahy(1)

Návštěva Sheldonovy sestry nenechá nikoho v klidu. Rajesh kvůli ní podstoupí experimentální testování nového léku a Howard vytáhne svou magii. Navíc dojde i na souboj v boxu a propírání Leonardovy alergie na laktózu... (TV Prima)

Recenze (12)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborná epizoda plná hlášek s dokonalým Rajeshem, který díky experimentálním lékům ztrácí svůj ostych před ženami, jen musí bojovat s vedlejšími účinky. Boj o Sheldonovu sestru byl skvělý a Sheldonovo řešení mě dostalo: "Sněz tenhle sýr bez toho, aby sis upšouknul a můžeš se vyspat s mou sestrou." ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sheldonove dvojča Missy je riadny kus... Tá má všetko čo chlap potrebuje. Každý z troch kamošov Leo, Ray a Wolowitz si ju chce uchmatnúť pre seba ale na prekvapenie a zhrozenie pre Missy sa nedarí ani jednému. Penny zachraňuje situáciu ()

Galerie (2)

Zajímavosti (3)

  • Originální název této epizody, který se v anglicky mluvících zemích stále používá, je The Shiksa Indeterminacy. „Shiksa Indeterminacy“ český znamená „vzdělávací neurčitost“. (G....)
  • Jedním z požadavků na testování nového léku byla i agorafobie, což je strach z veřejných míst a míst, kde není dostupná rychlá pomoc. (Duoscop)

Reklama

Reklama