Reakce na arašídy (S01E16) (epizoda)

 • USA

  The Peanut Reaction

Komedie / Romantický

USA, 2008, 20 min

Režie:

Mark Cendrowski

Střih:

Peter Chakos

Scénografie:

John Shaffner

Kostýmy:

Mary T. Quigley
(další profese)
 • Cheeter
  *****

  Není nad to uspořádat narozeninovou oslavu, na kterou oslavenec nakonec nedorazí. Nevadí, i tak jsi všichni ostatní užili.(6.10.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Šestnáctá epizoda se okamžitě zařadila mezi mé nejoblíbenější. Pennyino vydírání Sheldona bylo skvělé, ukázalo se, že je Howard při správné motivaci schopen čehokoliv a jeden může pouze litovat, že se v prodejnách, ve kterých o dobře informovaného prodavače nezavadí, nevyskytne občas nějaký ten Sheldon.(26.12.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The entire institution of gift giving make no sense. Let's say that I go out, and I spend 50 dollars on you, it's a laborious activity, because I have to imagine what you need, where as you know what you need. Now I could simplify things, just give you the 50 dollars directly, and you could give me 50 dollars on my birthday, and so on, until one of us dies, leaving the other one old and 50 dollars richer. And I ask, is it worth it?"(25.8.2018)

 • CageDepp
  *****

  Howard se hodně obětoval.(22.12.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Leonard nemal nikdy narodeninovú oslavu, tak sa Penny rozhodne, že mu jednu aj z jeho priateľmi spravia... No nebude to také jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať. Wolowitz a jeho alergická reakcia boli top.(25.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace