Komentáře uživatelů k sérii (11)

 • NinadeL
  ****

  3. série? Páni, Penny si uvědomila, že miluje Leonarda! Šok! Nezapomenutelná byla gothická epizoda a samozřejmě Sheldonova matka v podání geniální Laurie Metcalf. A v neposlední řadě jsme se chtě nechtě museli zamilovat do zlatých lokýnků na hlavince Melissy Rauch. Kam se jen poděla Katee Sackhoff nebo Danica McKellar? Pamatujete na Wila Wheatona, Stana Lee a doktorku štětku Judy Greer?(23.4.2019)

 • Cheeter
  ****

  Třetí série už byla trochu slabší, než předchozí dvě. Celá se věnovala hlavně vztahům, navíc její závěr připravil půdu pro další vztahové peripetie. Objevuje se větším i Rajova divnost, to do budoucna taky nedopadlo dobře. Hlášky nadále ale zůstali dobré a to je dobrá zpráva. Celkově vzato jsem se dobře bavil, a to na slušné úrovni.(4.3.2018)

 • ExpertRaptor
  *****

  TOP séria. 95%(21.4.2018)

 • Necrotongue
  *****

  I po shlédnutí třetí sezóny musím konstatovat, že je zatím seriál téměř bez chyby, baví mě velice velmi a zásobuje mě neustálým přívalem kvalitních hlášek. Tvůrci se stále drží osvědčeného modelu, který stále bezvadně funguje, i když je jasně patrné, že Penny prochází postupným zajímavým vývojem- cituje Star Wars a vadí jí hloupí muži. To nebývalo! Každopádně platí, že i třetí řada byla skvělá a já jsem si ji užil.(10.1.2018)

 • Forsberg11
  *****

  Tretia sezóna Veľkého tresku vôbec v ničom nepoľavuje. Práve naopak, servíruje nám jeden vydarený gag za druhým. Každá z 23 častí je skvelá a mimoriadne zábavná záležitosť. A tá najlepšia hláška sa ukrýva v poslednej vete poslednej časti: Good God what have we done?! 100 %!!(7.2.2017)

 • Frantisek.Fu
  *****

  100%(2.5.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad."(2.9.2018)

 • Likan7
  *****

  Třetí teorie a stále dokonalý v každém okamžiku. Mohl bych se opakovat, ale platí prakticky to, co píšu k dvojce. Všichni se naučili, v čem spočívají jejich zbraně a používají je v jednom kuse!(10.6.2019)

 • Jason13
  *****

  Pořád TOP kvalita.. Spoustu nezapomenutelných scén (za všechny Sheldon v balóncích), prohloubení vztahů, hostování skvělých osobností (Wil Wheaton, Stan Lee...) a dvě nové důležité postavy!!(6.6.2017)

 • EYO EYO
  *****

  Jedna z najlepších sérii ,bavil som sa neskutočne ,ani raz sa mi nestalo aby som nesmial celý čas pri každej časti /jediné 100% ,nemôžem dať menej(27.9.2018)

 • MiKri12
  *****

  Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Středně; Násilí: Vůbec; Nadávky a sprostá slova: Mírné; Děsivé či intenzivní scény: Zábavná atmosféra. Věkové hodnocení v USA: TV-14.(23.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace