Komentáře uživatelů k sérii (3)

 • Forsberg11
  *****

  Tretia sezóna Veľkého tresku vôbec v ničom nepoľavuje. Práve naopak, servíruje nám jeden vydarený gag za druhým. Každá z 23 častí je skvelá a mimoriadne zábavná záležitosť. A tá najlepšia hláška sa ukrýva v poslednej vete poslednej časti: Good God what have we done?! 100 %!!(7.2.2017)

 • Necrotongue
  *****

  I po shlédnutí třetí sezóny musím konstatovat, že je zatím seriál téměř bez chyby, baví mě velice velmi a zásobuje mě neustálým přívalem kvalitních hlášek. Tvůrci se stále drží osvědčeného modelu, který stále bezvadně funguje, i když je jasně patrné, že Penny prochází postupným zajímavým vývojem- cituje Star Wars a vadí jí hloupí muži. To nebývalo! Každopádně platí, že i třetí řada byla skvělá a já jsem si ji užil.(10.1.2018)

 • Jason13
  *****

  Pořád TOP kvalita.. Spoustu nezapomenutelných scén (za všechny Sheldon v balóncích), prohloubení vztahů, hostování skvělých osobností (Wil Wheaton, Stan Lee...) a dvě nové důležité postavy!!(6.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace