Howard připomene Leonardovi jejich starou dohodu, že když si jeden z nich najde holku, přiměje ji, aby toho druhého dala dohromady s kamarádkou. A tak se vydají na dvojité rande, kde Howard potká dívku, se kterou má společné téma – problém s matkou... (TV Prima)

Necrotongue

Tvůrci i tentokrát přišli se dvěma samostatnými dějovými liniemi a obě mě dokázaly dobře pobavit. V první využívá Rajesh Sheldonovu eidetickou paměť k výhře v karetním turnaji, ve druhé postaví Leonard Penny před naprosto nemožný úkol, obě linie však vyústí do nečekaného závěru. "Pořád nemůžu uvěřit, že se mnou chodí." "To nikdo." ()

Cheeter

Epizoda, kde jsme poprvé viděli Wila Wheatona a Bernadette, zároveň obě příběhové linie bavily. Obě postavy vídáme v seriálu dodnes, akorát každou jinak. Nějak jsme si nikdy neuvědomil, že poprvé byli oba právě tady. ()

Pat.Ko

Wil Wheaton: Nepovedal ten chlapík práve v klingončine „Pomsta je jedlo, ktoré sa najlepšie podáva za studena“? Stuart: Myslíme, že áno. Wil Wheaton: Čo ma ten chlapík za problém? Stuart: Každý má inú teóriu. ()

Sa.sa

Penny seznámí Howarda s Bernadette, kteří i přes počáteční neshody najdou zalíbení v sobě... Wil Wheaton se seznámí s Sheldonem a zjistí že je jeho úhlavní nepřítel... Vygooglil jsem si jak na to :))) ()