Penny je tak příšerně naštvaná na nového přítele, že se vyspí s Leonardem. Ten se jí to pokouší oplatit. Mezitím se na seznamce objeví dokonalá partnerka pro Sheldona. Překoná se a půjde s ní na rande? (TV Prima)

Necrotongue

Závěrečná epizoda druhé řady byla opět hlavně o vztazích, ale tentokrát jich tvůrci nevyužili k bezbřehé zábavě, spíš se lehce opakovali. Na druhou stranu je fakt, že mě bavil pokus o destrukci Měsíce a všechno kolem špinavé ponožky, jen jsem od posledního dílu série čekal větší odvaz. "Dobře, jedna otázka. Jak si můžeš být jistý, že nevybuchne?" "Laser?" "Měsíc." / "Budeme mít sex!" "Proč? Dobře!" / "Ta se nevrátí." ()

Cheeter

Dobré završení série, objevila se další stálá postava, ačkoliv to člověk při prvním shlédnutí tušit nemohl. Navíc dobré propletení geeokovin a vztahů, to se jen tak nevidí. ()

Loki_Six

"In 1917 when Albert Einstein established the theoretic foundation for the laser in his paper "Zur Quantentheorie der Strahlung," his fondest hope was that the resultant device be bitchin'." ()

Pat.Ko

Raj: Sheldon, ukryl som špinavú ponožku niekde v tvojom byte. Pokiaľ nepôjdeš s nami za tým dievčaťom, špinavá ponožka ostane ukrytá... navždy. Sheldon: Blafuješ. Raj: Chceš riskovať? ()

Sa.sa

"Možná by to zajímalo Penny... Tu že by zajímalo střílení laserem na měsíc :))) " Seznamky jsou jen hokus pokus... Nakonec se Sheldon seznámí s Amy... Navíc mě postupně vydírají špinavou ponožkou... Bože co jsme to provedli... :)) ()