Komentáře uživatelů k sérii (9)

4. série? Well, hello Mayim Bialik. Blossom jsem sice nikdy nesledovala, ale Amy Farrah Fowler nám nakonec polidštila Sheldona a byl to běh skutečně na dlouhou trať. Good job. Podobný kousek se nicméně nepodařil Rajově sestře v podání Aarti Mann s Leonardem, ale památným se stal running joke na téma převlékání se za členy Justice League. Při pohledu na trojici John Ross Bowie (Kvipke), Brian Smith (svaly bez mozku), Kevin Sussman (divný komiksák), jsem docela ráda, že series regularem se stal divný komiksák.(23.4.2019)

Výborná séria. 80%(1.5.2018)

Ačkoliv se v sérii už řešily dost vztahy, zachovala si přes určité výjimky úroveň a bavila. Některých věcí se tvůrci ale vyvarovat mohli(19.3.2018)

I čtvrtá sezóna se tvůrcům podařila, přestože se některé epizody věnovaly hlavně vztahovým problémům a opustily velmi dobře fungující koncept nerdů s jejich komiksy, uniformami a představami. I přes pět hvězdiček vnímám tuto řadu jako zatím nejslabší, ale i tak jsem se většinou skvěle bavil a našly se i díly, které se dokázaly vyšplhat v mém žebříčku na nejvyšší pozice.(14.1.2018)

Štvrtá sezóna definitívne zakomponovala do príbeh niekoľko nových postáv, ale na kvalite jej to nijak neuškodilo. Anna Farah-Fowler je skvelá, naopak Bernadette mi občas vadí. Našťastie však veľa priestoru zatiaľ nedostáva. Vtipy a humorné situácie aj naďalej fungujú na 100 %. Naviac, záverečná epizóda možno odkrýva zárodok nového dobrodružstva v rámci tejto čudnej partičky. Nechajme sa prekvapiť... 95 %!!(26.2.2017)

O máličko slabšie ako 3. séria, jednotlivé epizódy pendlujú medzi veľmi dobrými a priemernými. Nie všetky nové postavy zapadli. Skôr sú to 3,5 *.(23.7.2017)

100%(3.5.2018)

Ďalšia super séria,ktora neskutočne pobavila síce to nie ako ako pri ostatných sérii lebo niektoré vtipy stali za hovno ,preto len 4 * , chápem že toto je tá séria v ktoréj sa objavia priateľky sheldona a howarda, že tu nebude zaostrené iba na sheldona ,leonarda a penny ale aj na nove postavy ktoré mne neprídu veľmi vtipné, ináč všetko ok ,/80%(27.9.2018)

Výborná sranda prvních třech sérií je tady už bohužel rozmělněná a to zejména kvůli novým postavám. Starej dobrej humor se střídá s trapnostma, ve kterých zpravidla figurují nové ženské charaktery. A poměr je bohužel časově cca půl na půl, škoda.(18.2.2018)