Robotická manipulace (S04E01) (epizoda)

The Robotic Manipulation

Komedie / Romantický

USA, 2010, 21 min

Mark Cendrowski

Faye Oshima Belyeu

Peter Chakos

Scénografie:

John Shaffner, Ann Shea (set dekoratér)

Masky:

Faye Woods

Kostýmy:

Mary T. Quigley

Tedka už měla více prostoru Amy, která tento seriál o dost oživí.(15.1.2017)

Po lehce nepřesvědčivé závěrečné epizodě předchozí série otevřel čtvrtou sezónu luxusní díl, který tvůrci napumpovali hláškami a nechali Howarda, aby si pohrával s nebezpečnou myšlenkou. Další skvělou pasáží bylo rande Sheldona a Amy s detailním rozborem Pennyina sexuálního života. "Robotická ruka se ti zasekla na čem?!" / "Tvoje kontrolka motoru svítí." / "Tvoje vlasy vypadají krásně." "Jsi homosexuál?" / "Penny, myslíš, že jsi coura?" / "Ještě není tak pozdě, pořád se můžeš jít podívat po čísle 32."(10.1.2018)

"Tuším, že nás historici asi odsoudí za to, že jsme Sheldona nezabili, když jsme měli příležitost." Ámen.(5.3.2018)

Howard si "půjčí" z NASA robotickou ruku:)) Sheldon má holku? Ano mám kamarádku Amy a teď uvažujme mít dítě... Shamy ještě ji pořád žereš? Nakonec se Howardovi zasekne robotická ruka na penisu, Rajesh a Leonard ho vezou na pohotovost :)) robotická ruka ti smrtelně svírá bimbase ;) Ten rozhovor mezi Sheldonem, Amy a Penny fakt stál za to...!!!(16.6.2020)

100%(3.5.2018)