Sheldon dostane nabídku přednášet na univerzitě. Jeho první hodina však nesklidí u studentů úspěch, což patřičně okomentují na internetu. Sheldonovo uražené ego si to ale nenechá líbit... (TV Prima)

Necrotongue

Tentokrát jsem už musel hodnocení o hvězdičku snížit. Přestože jsem se dobře bavil, byla čtrnáctá epizoda přece jen o poznání slabší a Rajovy podivné představy mě příliš nenadchly. Nejlepším momentem tohoto dílu pro mě byla úvodní scéna z vyučování. "Zvedněte ruce ti z vás, kteří jste obeznámeni s konceptem topologických izolantů." "Nezesměšňujte se." ()

Cheeter

Kdyby se Penny nepovedlo rozbít Sheldona, tak bych tuhle epizodu hodnotil asi ještě níž, než jsem udělal. Bylo to nějaké slabé, hlavně o Rajových pochybných představách. ()

EricNor

Zajimavost. V Malem Sheldonovi se Sheldon prihlasi do dramatickeho krouzku a jeho vedouci je z jeho vykonu nadseny, stejne jako vsichni mali kolegove, takze by Sheldon v dospelosti nemel mit s herectvim problemy. Navic si Sheldon vsechno pamatuje, tak by na hereckou zkusenost zapomenout nemel. ()