Teorie velkého třesku - Série 4 (2010) (série)

Axiom karetního triku (S04E18)

(epizoda)
  • USA The Prestidigitation Approximation

Howard všem předvede svůj nový karetní trik. Sheldon ho zpočátku přijímá poněkud chladně. Když mu ale nedokáže přijít na kloub, natož ho zopakovat, začíná být až posedlý. Leonard má jiné starosti – jeho nové přítelkyni se vůbec nelíbí, že se stále stýká s Penny... (TV Prima)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na rozdíl od předchozích dvou epizod jsem se skvěle bavil, fungovaly na mě obě dějové linie, smál jsem se u kolektivní pasti na Sheldonovu mysl i u Leonardovy postupné změny osobnosti. "Všiml sis někdy, že když opravdu usilovně přemýšlí, je to cítit jako slanina?" / ""Koukejte, mám čočky!" / "Takže už ti nevadí, že to spolu denně dělají?" "Vždyť s ním nechodím, může si spát s kým chce." "No, já mluvil s Rajem." / "To by stačilo, seženu si uran." / "Srdcová dvojka." "Nenávidím tě." ()

Cheeter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Byť dějová linie s Loenardem byla o malinko slabší, byla celá epizoda dobrá, krásně vyvážená a bavila. Neobjevila se žádná nechutná podivnost a vidět Sheldona, jak ho užírá neznalost karetního triku byla k nezaplacení. ()

• Během hovoru s Penny (Kaley Cuoco) použije Sheldon (Jim Parsons) slovo „axiom“, načež Penny odpoví, že neví co znamená. Axiom je tvrzení, které se předem pokládá za platné, a tudíž se nedokazuje. (Duoscop)