Howard nejspíš brzy vyletí do vesmíru. Otázkou ale je, jestli náhodou nevyletí i ze vztahu s Bernadette... (TV Prima)

Necrotongue

Pátá epizoda přišla s tím správným nerdským obsahem, takže mě musela logicky velice bavit. Zároveň mě donutila přemýšlet nad důležitými otázkami a já teď marně přemýšlím nad tím, proč jsem si doposud nepořídil sbírku známých mečů nebo jejich replik. No nic, nebudu se tím zbytečně stresovat, stejně mí víc sedí sekery. / Poučení: I úhlavní nepřítel může mile překvapit. ()

Cheeter

Celkově obě vlákna epizody byla vyvážená, jak Howardova cesta, tak Wheatonova oslava. Dlouho jsem přemýšlel, kde se z něj a Shelodna stali kamarádi a ejhle, v díle, na který se už moc nepamatuji. ()

Loki_Six

"At this moment our relationship exists in two mutually contradictory states. Until you either do not go or go to Wil Wheaton's party you are simultaneously my friend and not my friend. I am characterizing this phenomenon as 'Schroedinger's friendship'." ()

Pat.Ko

Nemala som na výber! Musela som to povedať jeho matke! Nemôže ísť do vesmíru! Je ako vtáčik! Vedeli ste, že raz dostal astmatický záchvat z čítania starej knihy v knižnici? ()