Leonard se rozhodne pozvat Penny na rande a Penny pozvání přijímá. Dají se znovu dohromady? (TV Prima)

Necrotongue

Pravda, prakticky celá třináctá epizoda byla jen o jednom vztahu, ale vzhledem k tomu, že tvůrci využili de facto paralelní vesmír, dostala celá záležitost úplně jiný náboj. No, a vzhledem k tomu, že přihodili i nějakou tu kvalitní hlášku, a k tomu, jak zakončili druhé noční setkání na chodbě, jsem prostě nemohl nepřihodit i pátou hvězdičku. / "Jsem hodně pomstychtivá. A mám přístup k pravým neštovicím." / Poučení: Máš rád adrenalin? Dej se dohromady s mikrobioložkou. ()

Loki_Six

"I want to build a road, but I need wood. Either of you fellows have wood? I don't understand the laughter. The object of "Settlers of Catan" is to build roads and settlements. To do so requires wood. Now I have sheep; I need wood. Who has wood for my sheep?" ()

• Sheldon (Jim Parsons) si objednal kartonovou postavu Spocka z původního seriálu Star Trek (od r. 1966), ale místo ní dostal postavu Spocka z nového Star Treku (2009). (G....)