Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 5 (2011) (série)


Hypotéza rekombinace (S05E13)

(epizoda)
  • USA The Recombination Hypothesis

VOD (1)

Obsahy(1)

Leonard se rozhodne pozvat Penny na rande a Penny pozvání přijímá. Dají se znovu dohromady? (TV Prima)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravda, prakticky celá třináctá epizoda byla jen o jednom vztahu, ale vzhledem k tomu, že tvůrci využili de facto paralelní vesmír, dostala celá záležitost úplně jiný náboj. No, a vzhledem k tomu, že přihodili i nějakou tu kvalitní hlášku, a k tomu, jak zakončili druhé noční setkání na chodbě, jsem prostě nemohl nepřihodit i pátou hvězdičku. / "Jsem hodně pomstychtivá. A mám přístup k pravým neštovicím." / Poučení: Máš rád adrenalin? Dej se dohromady s mikrobioložkou. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"I want to build a road, but I need wood. Either of you fellows have wood? I don't understand the laughter. The object of "Settlers of Catan" is to build roads and settlements. To do so requires wood. Now I have sheep; I need wood. Who has wood for my sheep?" ()

Reklama

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Sheldon (Jim Parsons) si objednal kartonovou postavu Spocka z původního seriálu Star Trek (od r. 1966), ale místo ní dostal postavu Spocka z nového Star Treku (2009). (G....)
  • Úvodní scéna této jubilejní sté epizody se podobá scéně z pilotního dílu, v níž Leonard (Johnny Galecki) a Sheldon (Jim Parsons) pozorují Penny (Kaley Cuoco) skrz otevřené dveře jejího bytu a Leonard si jde poté s Penny promluvit. Postavy mají navíc na sobě podobné oblečení. Penny má na sobě úplně stejný top jako v pilotu. Howard (Simon Helberg) a Raj (Kunal Nayyar) jsou v pozdější scéně také oblečeni podobně jako v pilotu. (GreatestFan)

Reklama

Reklama