Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 5 (2011) (série)


Zasvěcení do beta testování (S05E14)

(epizoda)
  • USA The Beta Test Initiation

Obsahy(1)

Leonard a Penny spolu znovu začínají chodit. Aby se vyhnuli hádkám, vymyslí systém hlášení partnerských chyb ve stylu počítačového softwaru... (TV Prima)

Recenze (7)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začátek Fun with flags, Rajovův vztah se Siri a beta verze vztahu. Jo, tenhle díl by dobře nabitý zábavou, až ně pár míst, které hraničili s normálností seriálu. Škoda jich, jinak bych dala si plné hodnocení. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Here's an interesting fact about flags. The flags of Liechtenstein and Haiti were identical by coincidence; a fact that wasn't discovered until they competed against each other at the 1936 Olympics. And thankfully their embarrassment was overshadowed by the rise of fascism." ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Sheldon Cooper (Jim Parsons) uvádí epizodu svého seriálu e„Fun with Flags“ větou „You gotta know how to hold 'em, you gotta know how to fold 'em“, což je odkaz na píseň Kennyho Rogerse, „The Gambler“, přičemž v obou případech se jedná o pro život velmi důležitou radu. (Lenniah)
  • Na začátku epizody sedí Sheldon (Jim Parsons) na gauči a natáčí podcast. Má za sebou tabuli, vlajku USA a vlajku spolubydlících, kterou jsme mohli zahlédnout v epizodě Upotřebení schodiště (2010). (G....)

Reklama

Reklama