Epizody(24)

NinadeL

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

6. série? Poněkud se to propadlo kamsi do televizních hlubin k 90210. Sem tam se sice ještě objevila perlička jako epizoda s profesorem Protonem, ale těch nebylo mnoho na udržení pozornosti. Howard ve vesmíru? Peklo. ()

Mistr119

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všeho všudy si série asi opět zaslouží plný počet. :) Měla sice nudnější díly, které byly "jen" vtipné, ale spoustu zajímavých dílů. :) Poznáváme novou asistentku Sheldona, která rozvíří vody, Raj poznává ke konci Lucy, se kterou sdílí některé komplexy a celkově jdeme trošku hlouběji do psychologie postav. :) ()

majo25

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O čosi lepšie ako 5. séria. Najlepších je týchto 5 epizód: Holografická stimulácia, Konflikt s parkovacím miestom, Technika vypitvania ryby, Nesporný dôkaz náklonnosti a Experimenty s Protónom. ()

KM Phoenix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série se u mne dostala na čtyři hvězdy už jen o fous. Přestože stále obsahuje některé výborné momenty, tak stále přibývá situací, které jsou recyklované už poněkolikáté, které morfují postavy (např. Sheldona, ale nejen jeho) takovým způsobem až to působí násilně nepřirozeně či si to protiřečí s jejich předchozími postoji. Rozhodně přibylo situací, kdy vše působilo křečovitě a nevtipně. ()

• Desková hra, kterou kluci hrají na začátku epizody, je „Ticket to Ride“. (SONY_)