Blíží se halloweenská párty v obchodě s komiksy a každoroční problém, do jakého kostýmu se obléknout. Největší neshody panují mezi Amy a Sheldonem, kteří nedokážou vybrat, co by vyhovovalo oběma. A Howard už všechny otravuje věčným vyprávěním o pobytu ve vesmíru. (TV Prima)

Necrotongue

Někteří lidé mají to štěstí, že získají práci, která je zároveň jejich koníčkem, což je pro ně naprosto skvělé (i když jejich rodiny to možná vidí v trochu jiném světle), běžný smrtelník však bere zaměstnání jako nutné zlo, které musí podstupovat k zajištění svých životních potřeb. No, a takový jedinec tráví spoustu času přemýšlením nad tím, jak si pobyt v zaměstnání zpříjemnit. A tady platí přímá úměra: čím zábavnější činnost, tím větší prohřešek proti pracovnímu řádu. Zajímavé je, že sex na pracovišti (prohřešek postavený dnes na úroveň těžkého trestného činu) vždycky připadal zabavný i těm lidem, kteří byli v práci šťastní. A kromě toho mě bavily i ty ostatní záležitosti a Howard s Bernadette u mě vyhráli soutěž o nejlepší párový kostým. ()