Epizody(24)

bubun

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vyčpělé, několikrát použité vtipy (a to vtipy použité už v raných sériích a zde "nenápadně" recyklované), ohýbání charakterů dle libosti a hlavně potřeb tvůrců, uměle vyvolaná dramata a epizody tvořené vatou. Když byly 5., 6., a 7. série aktuální, nechtěla jsem se na ně dívat, protože ten propad kvality, když jsem třeba zahlídla část nějaké epizody, byl pro mě tehdy neúnosný. Po letech jsem se rozhodla, že to s Big Bangem zkusím znovu, že jsem třeba byla moc přísná. U páté série jsem se ještě dost nasmála (i přes to, že negativa, která výše jmenuji, se už v té páté sérii rozmáhají), ale pak začala být negativa v dominantním postavení. Sedmá série mě už prostě nebavila. To si tvůrci mysleli, že to diváci nevidí/nepoznají? Koukat budu dál, ale pouze proto, abych seriál "měla splněný". Škoda, vždycky mě mrzí, když tvůrci neumějí ukončit seriál včas, než sklouzne do trapnosti. ()

PichyjePan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

U téhle série mne nejvíce štvalo, že když už tam byla nějaká pěkná a dokonce i dojemná scéna/chvíle, tak jí úplně zničilo, až přílišné chování se jako sitcom (to znamená, že nacpali ten "smích" ůplně všude, kam to jen bylo možné!!!). Neustále se opakovali vtipy, které byly většinu času až nezvykle trapné a ždímaly se již zažité a již předtím vyždímané věci, jako například profesor Proton. Po šesté sérii jsem si říkal, že je to pořád vtipné a baví mě to, ale u této se to změnilo a dle mého názoru to tvůrci moc natahují, na což doplatil víc než jeden seriál... ()

NinadeL

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

7. série? Jsou seriály, u kterých bych se radovala, pokud by se dožily 7. série. TBBT to není. Druhá polovina seriálu je tvořena sériemi, které jsem viděla jen jednou a nikdy jsem nenašla důvod se k nim vracet. ()

HaDan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

7. serie se fakt povedla, diky ni jsem si zvykl mnohem víc na originální znění, coz chci poznamenat, že pokud by nebyla změna dabingu v druhe polovině, tak by to cesti fanoušci určitě ohodnotily lépe, ale pro všechny čchy, NEHODNOTTE SERIAL NEBO FILM PODLE DABINGU JE TO BLBOST! Jinak teda let Sheldona v letadla skvělý, Leonardův návrat taky skvělý, fakt se to povedlo! dávam také 90% ()