Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Sheldon pustí Amy film Dobyvatelé ztracené archy a ta ho následně usadí konstatováním, že Indiana Jones je ve filmu zbytečný. Kdyby v něm nebyl, všechno by nakonec dopadlo stejně. Sheldon není schopný tuto tezi vyvrátit, a tak místo toho projde Amyiny oblíbené věci a pokusí se v nich také najít chyby. Rajesh a Stuart si vyplní profily na internetové seznamce, jenže nakonec dojdou k poznání, že stejně nemají úspěch. Zkusí to tedy postaru z očí do očí v baru a dopadnou ještě hůř. Penny si v rámci výuky psychologie pořídí knihu Leonardovy matky "Dítě zklamáním", což ovšem Leonard těžce nese. Aby ho trochu uchlácholila, má s ním Penny sex a Leonard toho začne často využívat. Penny jeho taktiku prohlédne a spojí Leonarda on-line s jeho matkou, a po jejich krátkém rozhovoru se Leonard začne cítit opravdu špatně. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, situace se nejen nelepší, ona se ještě zhoršuje. Čtvrtá epizoda sedmé řady mi jen potvrdila erozi tvůrčí invence. U tohoto seriálu jsem byl zvyklý na opravdu těžké zátěžové tréninky mé bránice, ale teď mám štěstí, když se v průběhu dvacetiminutového dílu alespoň v některých momentech pousměju. A ještě ke všemu jsem zjistil, že je Indiana Jones úplně zbytečnou postavou. / Poučení: Vyděračům se neustupuje. Ani těm citovým. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Leonard (Johnny Galecki) hovorí Penny (Kaley Cuoco), že by si namiesto futbalu mohli pozrieť rozšírenú verziu Hobita. Táto epizóda bola odvysielaná začiatkom októbra, rozšírená verzia filmu Hobit: Neočakávaná cesta (2012) však vyšla koncom novembra. Podobná vec sa stala aj v nasledujúcej časti, kde hrajú Raj (Kunal Nayyar) a Howard (Simon Helberg) najnovšiu Batmanovu hru, ktorá ale vyšla až v roku 2014. (AmbroS)

Reklama

Reklama