Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 9 (2015) (série)


Negativní reakce na pozitivní test (S09E16)

(epizoda)
  • USA The Positive Negative Reaction

Obsahy(1)

Když Bernadette oznámí radostnou novinku, každý se s tím vyrovná po svém... (TV Prima)

Recenze (8)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velké špatné. Tvůrci se v šestnácté epizodě rozhodli z valné většiny nahradit humor hrou na city, a tím si u mě rozhodně šplhnout nemohli. Navíc je teď dost jasné, kudy se bude ubírat další děj, a z toho jsem pochopil, že v budoucnu půjde stranou všechno, co jsem měl na seriálu rád, a zbydou jen vztahové záležitosti a radostné rozmnožování. No hurá, hurá... / Poučení: V kuchyni se nemočí. Pokud tedy nejde o Válku Roseových. ()

Hust3r 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slabší gagy se mixujou s těmi vynikajícími, ale poměrně dobře jsem se bavil. Na devátou řadu veliký úspěch. Hodněkrát jsem se nahlas zasmál a těší mě, že se seriálu pořád daří. Karaoko bylo tak napůl dobré, napůl trapné, ale Sheldon to zabil maximálně a Howie procítěně zpíval písničku ženě, kterou miluje, to se mi líbilo hodně a překvapilo mě, kolikrát se mi podařilo naladit na jejich notu. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Píseň „My Country Tis of Thee“, kterou zpívá Sheldon (Jim Parsons), je americká vlastenecká píseň, jíž napsal Samuel Francis Smith. Melodie je stejná jako u anglické národní hymny „God Save the Queen“. Tato píseň sloužila jako národní hymna Spojených států předtím, než byla přijata jako oficiální hymna "The Star-Spangled Banner". (Duoscop)
  • Na konci epizody má Sheldon (Jim Parsons) na obličeji namalované brýle a jizvu, čímž odkazuje na hlavní postavu z filmové série Harry Potter (od r. 2001). (Duoscop)

Reklama

Reklama