• Ozzy2
  *****

  Hned první díl s opakovanou svatbou super."My nejsme bílá spodina":))Coleator:Tak se na to nedívej, když tě to nebaví.(5.9.2017)

 • matej773
  ***

  Už to není to, co to bývalo. TBBT miluju, ale pohrávám si s myšlenkou, že by se pomalu ale jistě hodilo, aby to ukončili. Nebo se z jednoho nejlepších sitcomů může stát také nekonečný seriál... Když se odprostím od faktů, že původní myšlenka seriálu je dávno pryč a od toho, že věčný a nenapravitelný úchylák Howard by měl být otcem, tak se na to samozřejmě dívat dá. Ještěže trio Sheldon/Leonard/Penny jsou stále ještě hodně podobní tomu, jak to bylo dřív. P.S.: Po minulé řadě jsem byl celý natěšený, jak to s Sheldonovou matkou/Leonardovým otcem vyřeší, podle mého to ale docela zazdili. Sečteno, podtrženo... 69 %. (Howarde, probuď se ! :D)(13.1.2017)

 • Spiker01
  ****

  Těch výplňkových, míň zajímavých dílů už v letošní sezóně bylo hodně, ale pořád jsem se vesměs bavil, několik dílů jsem se tlemil po celou dobu a finále mě uzemnilo úplně..Seriál se vyvinul, už to nejsou jenom ti nerdi, to je přece jasné. Různé rodinné linky mi taky úplně neseděly, ovšem dle mého se furt v rámci možností tvůrcům daří Big Bang na dostatečné úrovni udržet a snad i následující přislíbené dvě série to bude alespoň takto koukatelné...8,5/10(22.5.2017)

 • AndrewNewman
  *****

  Na 5 to nieje ale miluejm tejto seriál, preto jeho dúfam poslednú sériu nadhodnotím. Bavil som sa kráľovsky a ešte dlho sa aj baviť. Proste skvelý a nezabudnuteľný seriál, od ktorého som pri jeho začiatkoch nič nečakal a ktorý ma nekutočne nadchol :)(8.2.2017)

 • Coleator
  ***

  Ukončit při nejbližší příležitosti, prosím...(7.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace