• NinadeL
  **

  10. série? God bless you, HBO GO. Při vynaložení nulové energie jsem chtěla dát Big Bangu druhou šanci. Jako kulisa na den až dva může jakákoli pozdní série přijít a odeznít. Je to dokonce bezbolestné. Ale není to důležitá část seriálového života. Prostě jen převážila realita minulých let, díky níž jsem si uvědomila, že pocit z dokoukaného seriálu považuju za velmi příjemný. Vývoj diváctví je kouzelný fenomén. Jo a Sheldon se bude ženit. Jaj. A neříkejte mi, že si ještě někdo pamatoval na Riki Lindhome z 2. série. Možná tak matně.(23.4.2019)

 • matej773
  ***

  Už to není to, co to bývalo. TBBT miluju, ale pohrávám si s myšlenkou, že by se pomalu ale jistě hodilo, aby to ukončili. Nebo se z jednoho nejlepších sitcomů může stát také nekonečný seriál... Když se odprostím od faktů, že původní myšlenka seriálu je dávno pryč a od toho, že věčný a nenapravitelný úchylák Howard by měl být otcem, tak se na to samozřejmě dívat dá. Ještěže trio Sheldon/Leonard/Penny jsou stále ještě hodně podobní tomu, jak to bylo dřív. P.S.: Po minulé řadě jsem byl celý natěšený, jak to s Sheldonovou matkou/Leonardovým otcem vyřeší, podle mého to ale docela zazdili. Sečteno, podtrženo... 69 %. (Howarde, probuď se ! :D)(13.1.2017)

 • Coleator
  ***

  Ukončit při nejbližší příležitosti, prosím...(7.2.2017)

 • Cheeter
  ***

  Stále se projevuje sestupná tendence seriálu. Pomalu čekám na to, kdy se konečně tvůrci odhodlají a seriál ukončí. Na co se vlastně čeká? Na svatbu? Nebo na mimčo? To už není o geekovinách, ale o vztazích. Ty se sice posouvají, ale seriál už není prostě to, co býval. Na začátku seriálu byla meta jasná, kdy se dá Leonard dohromady s Penny. Není toto již dávno vyřešeno?(17.4.2018)

 • Spiker01
  ****

  Těch výplňkových, míň zajímavých dílů už v letošní sezóně bylo hodně, ale pořád jsem se vesměs bavil, několik dílů jsem se tlemil po celou dobu a finále mě uzemnilo úplně..Seriál se vyvinul, už to nejsou jenom ti nerdi, to je přece jasné. Různé rodinné linky mi taky úplně neseděly, ovšem dle mého se furt v rámci možností tvůrcům daří Big Bang na dostatečné úrovni udržet a snad i následující přislíbené dvě série to bude alespoň takto koukatelné...8,5/10(22.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace