Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 11 (2017) (série)


Nerozvážné interview (S11E02)

(epizoda)
  • USA The Retraction Reaction

VOD (1)

Obsahy(1)

Během rozhovoru na rádiu Leonard neprozřetelně veřejně přizná, že se fyzikální výzkum možná dostal do slepé uličky. Tím rozzuří vedení univerzity, pro kterou pracuje, i všechny své kolegy. Musí odvolat, co řekl, a zatímco pracuje na prohlášení, Sheldon propadá depresi. Bojí se, že by Leonard mohl mít pravdu. Když dorazí Howard a Raj, dopadnou stejně. Bernardette a Amy se dohodnou, že Howardovi a Sheldonovi neřeknou o vlastních pracovních úspěších. (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po zklamání z úvodní epizody jedenácté sezóny jsem byl připraven na nejhorší, ale druhý díl byl pro mě vcelku příjemným překvapením, protože vztahy šly povětšinou stranou, a místo nich se střídavě zabíjela a oživovala fyzika. Je to paradox, že zrovna já oceňuji epizodu, která se téměř celá věnuje fyzice, protože přírodní vědy a já si vzájemně příliš nerozumíme. / Poučení: Pozor na veřejná prohlášení. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (5)

  • Penny (Kaley Cuoco) naleje do Leonardovy (Johnny Galecki) skleničky víno a svoji nechá prázdnou. Poté, co vstane a vezme svoji skleničku do ruky, tak sklenička už prázdná není. (SONY_)
  • Písmo na levé tabuli, kterou má před sebou Sheldon (Jim Parsons), se po příchodu Leonarda (Johnny Galecki) změní z červeného na černé. (SONY_)

Reklama

Reklama