Amy a Howard začnou spolupracovat na novém projektu. Jenže Sheldonovi a Rajovi se to nelíbí, protože Amy a Howard na ně najednou mají málo času. Svěří se Bernardette, která situaci využije k tomu, že se pokusí Sheldona uvrtat do Howardových povinností. Mezitím Leonard a Penny narazí na knížku o výchově dětí a vymyslí novou taktiku, jak jednat se Sheldonem. Ale Leonard pak začne mít pocit, že Sheldona příliš rozmazlují. (TV Prima)

Cheeter

Konečně jsem se u jedenácté série pořádně pobavil. Ta příručka byla prostě super. A obecně chování všech. Sice to nebyly úplně geekoviny, ale zábavy jsem si užil dost. ()

Necrotongue

No toto! V páté epizodě jedenácté sezóny jsem se dočkal nečekaně vydařeného děje. Sice se i tentokrát rozebíraly vztahy a znovu padla zmínka o Halley, ta ale naštěstí poblila Ewoka, čímž zcela zachránila situaci. Jinak jsem byl ale spokojen; Howard a Amy v laboratoři mě bavili a konečně jsem se mohl i naplno zasmát díky manipulaci se Sheldonem. / Poučení: Když nevíš jak na to, mrkni do příručky. ()

• V laboratoři hraje píseň „Calendar Girl“ od Neila Sedaka. (Duoscop)
  • V epizodě jsou zmíněny postavy z filmové série Star Wars (od r. 1977). (SONY_)