Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Blíží se příjezd Sheldonova jediného nejlepšího kamaráda z dětství Tama. Tam si chce se synem prohlédnout univerzitu a setkat se se Sheldonem. Nikdo z přátel nechápe, proč se s ním Sheldon nechce setkat. Dokonce o Tamově existenci neměli dosud tušení. Po značném naléhání Sheldon Leonardovi přizná, co za tím bylo. Když se Sheldon stěhoval do Kalifornie, Tam mu slíbil, že pojede s ním, aby tam nebyl sám. Jenže si přes léto našel dívku a zůstal s ní v Texasu. Tam ani netušil, že je kvůli tomu na něj Shedon dvacet let naštvaný. Nakonec se oba usmíří. Mezitím se Penny a Bernadette rozhodnou, že si zkusí proklepnout Rajeshovu budoucí ženu Anu. Svým počínáním na společné večeři ale Rajeshovi trochu zatopí, když na něj prozradí pár ožehavých věcí. (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sice konečně Tam, ale v tomhle díle nic extra úsměvného nebylo. Nemam rád ty pasáže, kder se zmiňují celebrity a koukaj na fotky (LeBron), když přitom v seriálu nejsou vidět..Kdyby alespoň nějakou tu fotku udělali a ukázali. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jo, jo, dvanáctá sezóna se pěkně rozjela. Bohužel to rozpálila z kopce a tvůrci ji evidentně nevybavili brzdami. V reálu to vypadá tak, že vidím známé postavy, které hrají stejní herci jako před lety, jenže teď vystupují v tématicky úplně jiném druhu sitcomu než dřív. Děj čtvrté epizody byl k uzoufání nudný, naprosto zbytečný a ten jeden kousek jsem tomu pohodil jen proto, že se nebojovalo za zvýšení porodnosti. Včera jsem si zopakoval Clash of the Titans (1981), a teď si nemůžu pomoct, ale pokaždé, co vidím Anu, vzpomenu si na Kaliba. / Poučení: Na fotografiích buď vždy ostrý. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama