Blíží se Halloween a pánové jdou v kostýmech do práce. Howard se převlékne za Sheldona, čímž všechny náramně pobaví, ovšem kromě Sheldona samotného, který si to vezme příliš osobně. Když se mu Howard odmítne omluvit, Amy se Sheldonem mu to oplatí tím, že na Leonardův večírek přijdou za Bernadette a Howarda, a tím zase velmi urazí Bernadette. Nakonec si to oba uražení vyříkají a zavzpomínají na nelehké dětství. Mezitím Penny s Leonardem vzpomínají na jejich první polibek. Leonard tvrdí, že to bylo právě na Halloween, kdežto Penny tento zážitek z paměti vytěsnila, protože pro ni to byla záležitost v opilosti. Nakonec za svůj první polibek prohlásí ten, který se odehrál na Leonardovy narozeniny. (TV Prima)

Necrotongue

Dobře, teď už jsem úplně mimo. Fakt nerozumím tomu, jak může stejná skupina tvůrců natočit tak bídné epizody, jaké jsem viděl v předchozích případech, a hned nato přijít s něčím, co mi takhle rozhýbe bránici. Halloween jsem si v tomto podání mocně užil a chybělo jen velmi málo k tomu, abych šesté epizodě přihodil i pátý kousek. Téměř všechno mě bavilo, ale kreace Simona Helberga mě tentokrát dostaly nejvíc. Přes všechna pozitiva se ale tentokrát zatvrdím a radši nebudu doufat. / Poučení: Nedovol své přirozenosti, aby tě připravila o meloun. ()