Stockholmský syndrom (S12E24) (epizoda)

The Stockholm Syndrome

Komedie / Romantický

USA, 2019, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (23)

• SamVimes

S Big Bangem jsem to zabalil už před pár sezónami, když se z něj stával čím dál tím víc obyčejný vztahový sitcom a frekvence povedených vtipů povážlivě klesala. Teď jsem ale dal dvojdílné finále a byl jsem příjemně překvapen. Zabývá se dvěma docela zajímavými tématy - jednak určitá konstantnost toho, že nic není konstantní, a jednak to, že se Sheldon k ostatním nechová moc hezky a jak to vlastně můžou vydržet. Mezitím padají hlášky, jež převážně trefují terč (když už ne přímo střed), dojde na pár odkazů na staré running gagy, potěší nečekané cameo a úplný závěr dokáže i dojmout.(17.5.2019)

Tak, jak mě seriál od cca poloviny (během páté/šesté série) bavil méně a méně... je poslední epizoda vším, co jsem na této show v minulosti kdy miloval a nádherná prezentace toho, jak udělat finále k dlouholetému sitcomu. Krásná práce, která zcela nečekaně vyvolala kupu emocí...(3.7.2019)

Poslední dobou se opakuji, že nepíši komentáře k jednotlivým dílům :)) Tento splněný vlhký sen všech nerdů a geeků si ho ale zaslouží. Parta okolo Sheldona a Leonarda mě provázela celých 12 let, doháněla mě k slzám a výbuchům smíchu. Vše jednou skončí a tak skončil i jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který si laťku dokázal více či méně udržet. Poslední dvoj-díl je krásná emocionální rozlučka. Díky za vše. Live long and prosper.(18.5.2019)

kam se hrabe toi toi game, takhle se zakončuje seriál..(24.5.2019)

Evidentně nejsem jediný, kdo standardně nekomentuje jednotlivé díly, ale tentokrát udělal výjimku. Taktéž určitě nejsem jediný, kdo nebyl zcela nadšený z posledních cca 2-3 sérií, které se již dost vlekly a pokulhávaly. TBBT si mě našla relativně později, než ostatní, nicméně od své první minuty si mě získala. Zažil jsem s nimi skvělé hodiny zábavy a u žádného jiného seriálu jsem se tak netěšil na další díly jako zde. Co říci závěrem. Zcela otevřeně a upřímně? Po dokoukání posledního dílu - který byl mimochodem perfektní a se vším všudy (takto se dělají závěry, pánové od GOT) - mě bylo opravdu upřímně smutno, jakmile jsem si uvědomil, že to všechno doopravdy končí. Přeci jenom, nemluvíme tu o pár dílech. Pro mě to bylo téměř 5 let. Taktéž se tedy na dálku, symbolicky a elektronicky loučím s touto bandou a děkuju jim za zpříjemnění mých večerů.(26.5.2019)

Big Bang byl kdysi top sitcom a jestli smích opravdu prodlužuje život, tak mu možná i vděčím za pár let navíc. Bohužel, jak to tak bývá, postupně se vyčerpal. Osobně jsem toho názoru, že konec seriálu měl nastat už pár sérií nazpět, stále poměrně vysoká sledovanost v USA ho ale držela naživu i přes již dlouho pokulhávající kvalitu. Poslední série to nijak nevytrhla, samotný finále se nicméně povedlo a seriál zakončilo velice důstojně, s dostatkem nostalgie i humoru. Škoda jen, že to nebylo o pár let dřív.(29.5.2019)

Jako závěr to nebylo zlé, ale mrzí mě, že některé věci zůstaly nerozřešeny. Nicméně závěr se povedl. Byť byl již nějakou dobu očekáván.(17.5.2019)

Jakkoliv poslední dvě tři série hraničily s utrpením a člověk na to koukal jen ze setrvačnosti a zvědavosti, finále se povedlo ukočírovat na výbornou. Pátá hvězda je tu sice spíše z nostalgie a některé linky si zasloužily více pozornosti (což je ale chyba spíš předchozích epizod, které čas k tomu určený plýtvaly horem dolem), nicméně je potěšující, že se seriál v samém závěru vrátil ke svým kořenům a dokázal důstojně zakončit úctyhodnou dvanáctiletou cestu.(25.5.2019)

279. díl mě dojal k slzám..bye bye(6.6.2019)

Důstojné a emocionální zakončení dvanáctileté cesty. I slaz ukápla, tak jsem si to představoval. A jako bonus navíc Sarah Michelle Gellar.(17.5.2019)

I když poslední série moc dobrá nebyla, tak zakončení celého seriálu se povedlo.(18.5.2019)

Opravdu důstojné zakončení se vší parádou, jeden z nejvtipnějších dílů za hodně dlouhou dobu a zároveň hodně dojemné. Tahle banda mi bude chybět! A hodnocení za celý seriál? 88%(21.5.2019)

100%(15.7.2019)

Naozaj krásne rozlúčenie sa s jedným z najlepších sitkomov v histórii TV.(17.5.2019)

Nejlepsi konec serialu, ktery jsem kdy videl, tleskam!(13.6.2019)

I přes to, že mé nadšení z tohoto seriálu už dávno opadlo. V posledních 5 minutách jsem se jen těžce bránil slzám... (A neubránil :)(17.5.2019)

Děkuji za krásné roky. Rozlučka jak se patří!(19.5.2019)

Solidní zakončení seriálu.(9.7.2019)

Vynikající zakončení jednoho z nejlepších sitcomů. Lepší závěr jsem si nemohl přát.(17.5.2019)

Ve mnoha komentářích už bylo řečeno všechno, co bych k této epizodě chtěl říct. Oproti HIMYM, jehož finále bylo pro mě zklamáním, skončila Teorie s grácií, přirozeně a bez pomyslné ztráty věnečku. Výborné zakončení neskutečně dlouhé cesty, za to si tvůrci zaslouží plný počet. 5/5(18.5.2019)

I keď posledné epizódy neboli vždy najlepšie, Lorre a Prady dokázali seriál ukončiť na výbornú. Krásne a emotívne rozlúčenie po 12. rokoch.(17.5.2019)

<< předchozí 1 2