Stockholmský syndrom (S12E24) (epizoda)

 • USA

  The Stockholm Syndrome

Komedie / Romantický

USA, 2019, 22 min

Komentáře uživatelů k epizodě (23)

 • SamVimes

  S Big Bangem jsem to zabalil už před pár sezónami, když se z něj stával čím dál tím víc obyčejný vztahový sitcom a frekvence povedených vtipů povážlivě klesala. Teď jsem ale dal dvojdílné finále a byl jsem příjemně překvapen. Zabývá se dvěma docela zajímavými tématy - jednak určitá konstantnost toho, že nic není konstantní, a jednak to, že se Sheldon k ostatním nechová moc hezky a jak to vlastně můžou vydržet. Mezitím padají hlášky, jež převážně trefují terč (když už ne přímo střed), dojde na pár odkazů na staré running gagy, potěší nečekané cameo a úplný závěr dokáže i dojmout.(17.5.2019)

 • Toren
  *****

  Tak, jak mě seriál od cca poloviny (během páté/šesté série) bavil méně a méně... je poslední epizoda vším, co jsem na této show v minulosti kdy miloval a nádherná prezentace toho, jak udělat finále k dlouholetému sitcomu. Krásná práce, která zcela nečekaně vyvolala kupu emocí...(3.7.2019)

 • sheen
  *****

  Poslední dobou se opakuji, že nepíši komentáře k jednotlivým dílům :)) Tento splněný vlhký sen všech nerdů a geeků si ho ale zaslouží. Parta okolo Sheldona a Leonarda mě provázela celých 12 let, doháněla mě k slzám a výbuchům smíchu. Vše jednou skončí a tak skončil i jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který si laťku dokázal více či méně udržet. Poslední dvoj-díl je krásná emocionální rozlučka. Díky za vše. Live long and prosper.(18.5.2019)

 • fleker
  *****

  kam se hrabe toi toi game, takhle se zakončuje seriál..(24.5.2019)

 • FFilipCZ
  *****

  Evidentně nejsem jediný, kdo standardně nekomentuje jednotlivé díly, ale tentokrát udělal výjimku. Taktéž určitě nejsem jediný, kdo nebyl zcela nadšený z posledních cca 2-3 sérií, které se již dost vlekly a pokulhávaly. TBBT si mě našla relativně později, než ostatní, nicméně od své první minuty si mě získala. Zažil jsem s nimi skvělé hodiny zábavy a u žádného jiného seriálu jsem se tak netěšil na další díly jako zde. Co říci závěrem. Zcela otevřeně a upřímně? Po dokoukání posledního dílu - který byl mimochodem perfektní a se vším všudy (takto se dělají závěry, pánové od GOT) - mě bylo opravdu upřímně smutno, jakmile jsem si uvědomil, že to všechno doopravdy končí. Přeci jenom, nemluvíme tu o pár dílech. Pro mě to bylo téměř 5 let. Taktéž se tedy na dálku, symbolicky a elektronicky loučím s touto bandou a děkuju jim za zpříjemnění mých večerů.(26.5.2019)

 • higuain
  ****

  Big Bang byl kdysi top sitcom a jestli smích opravdu prodlužuje život, tak mu možná i vděčím za pár let navíc. Bohužel, jak to tak bývá, postupně se vyčerpal. Osobně jsem toho názoru, že konec seriálu měl nastat už pár sérií nazpět, stále poměrně vysoká sledovanost v USA ho ale držela naživu i přes již dlouho pokulhávající kvalitu. Poslední série to nijak nevytrhla, samotný finále se nicméně povedlo a seriál zakončilo velice důstojně, s dostatkem nostalgie i humoru. Škoda jen, že to nebylo o pár let dřív.(29.5.2019)

 • Cheeter
  ****

  Jako závěr to nebylo zlé, ale mrzí mě, že některé věci zůstaly nerozřešeny. Nicméně závěr se povedl. Byť byl již nějakou dobu očekáván.(17.5.2019)

 • DaUr
  *****

  Jakkoliv poslední dvě tři série hraničily s utrpením a člověk na to koukal jen ze setrvačnosti a zvědavosti, finále se povedlo ukočírovat na výbornou. Pátá hvězda je tu sice spíše z nostalgie a některé linky si zasloužily více pozornosti (což je ale chyba spíš předchozích epizod, které čas k tomu určený plýtvaly horem dolem), nicméně je potěšující, že se seriál v samém závěru vrátil ke svým kořenům a dokázal důstojně zakončit úctyhodnou dvanáctiletou cestu.(25.5.2019)

 • micle21
  *****

  279. díl mě dojal k slzám..bye bye(6.6.2019)

 • Šimpy
  *****

  Důstojné a emocionální zakončení dvanáctileté cesty. I slaz ukápla, tak jsem si to představoval. A jako bonus navíc Sarah Michelle Gellar.(17.5.2019)

 • Zek
  ****

  I když poslední série moc dobrá nebyla, tak zakončení celého seriálu se povedlo.(18.5.2019)

 • Matli
  *****

  Opravdu důstojné zakončení se vší parádou, jeden z nejvtipnějších dílů za hodně dlouhou dobu a zároveň hodně dojemné. Tahle banda mi bude chybět! A hodnocení za celý seriál? 88%(21.5.2019)

 • Frantisek.Fu
  *****

  100%(15.7.2019)

 • HenryIvan
  *****

  Naozaj krásne rozlúčenie sa s jedným z najlepších sitkomov v histórii TV.(17.5.2019)

 • Funmichal
  *****

  Nejlepsi konec serialu, ktery jsem kdy videl, tleskam!(13.6.2019)

 • Aechato6
  *****

  I přes to, že mé nadšení z tohoto seriálu už dávno opadlo. V posledních 5 minutách jsem se jen těžce bránil slzám... (A neubránil :)(17.5.2019)

 • estik97
  *****

  Děkuji za krásné roky. Rozlučka jak se patří!(19.5.2019)

 • Mr.Revenge
  ****

  Solidní zakončení seriálu.(9.7.2019)

 • st4nford
  *****

  Vynikající zakončení jednoho z nejlepších sitcomů. Lepší závěr jsem si nemohl přát.(17.5.2019)

 • kukkik
  *****

  Ve mnoha komentářích už bylo řečeno všechno, co bych k této epizodě chtěl říct. Oproti HIMYM, jehož finále bylo pro mě zklamáním, skončila Teorie s grácií, přirozeně a bez pomyslné ztráty věnečku. Výborné zakončení neskutečně dlouhé cesty, za to si tvůrci zaslouží plný počet. 5/5(18.5.2019)

 • minno
  *****

  I keď posledné epizódy neboli vždy najlepšie, Lorre a Prady dokázali seriál ukončiť na výbornú. Krásne a emotívne rozlúčenie po 12. rokoch.(17.5.2019)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace