Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cestou v letadle je Sheldon poněkud vyděšený z toho, že Penny stále navštěvuje toaletu. Obává se, že trpí nakažlivou nemocí. A tak musí Penny a Leonard s pravdou ven... (TV Prima)

Recenze (49)

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Evidentně nejsem jediný, kdo standardně nekomentuje jednotlivé díly, ale tentokrát udělal výjimku. Taktéž určitě nejsem jediný, kdo nebyl zcela nadšený z posledních cca 2-3 sérií, které se již dost vlekly a pokulhávaly. TBBT si mě našla relativně později, než ostatní, nicméně od své první minuty si mě získala. Zažil jsem s nimi skvělé hodiny zábavy a u žádného jiného seriálu jsem se tak netěšil na další díly jako zde. Co říci závěrem. Zcela otevřeně a upřímně? Po dokoukání posledního dílu - který byl mimochodem perfektní a se vším všudy (takto se dělají závěry, pánové od GOT) - mě bylo opravdu upřímně smutno, jakmile jsem si uvědomil, že to všechno doopravdy končí. Přeci jenom, nemluvíme tu o pár dílech. Pro mě to bylo téměř 5 let. Taktéž se tedy na dálku, symbolicky a elektronicky loučím s touto bandou a děkuju jim za zpříjemnění mých večerů. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První 3 série jsou absolutní top. Dejme tomu do osmé série to nebylo zbytečné a od desátý série je to nesledovatelné. Sheldon se změnil v obyčejného člověka, nesnáším Howardovi haranty. Stupidní a naprosto debilní postavu Berta, co to jako je, proč tam vůbec kurva je. Z geekovskýho nářezu se stala posraná rodinná telenovela. Dokonce i ten Sheldon se musel o Nobela dělit s tou krávou. Zatímco konec HIMYM jsem obrečel a měl plno pozitivních emocí, tohle mě jenom nasralo. Sračka. ()

Reklama

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ano. Takhle by měl končit seriál, který se stal legendou již během své první, druhé sezóny. Pominu výkyvy kvality dílů v druhé půlce sitcomu, protože udržet laťku v nadprůměru dokázala snad jen MASH. Tato epizoda, plně navazující na předešlou, úžasně uzavírá 12 let příběhů partičky přátel sestavené kolem geniálního, leč podivínského či autistického Sheldona Coopera. Jako tečka za TBBT to nemohlo proběhnout lépe. Snad až na Raje se každý dočkal svého vytouženého a poslední Sheldonův proslov musí dojmout každého fanouška seriálu. Krásný tok emocí a jistý pocit prázdnoty z toho, že jednomu z nejlepších sitcomů odklepla poslední klapka, provází diváka u závěrečné scény i titulků. ()

higuain 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Big Bang byl kdysi top sitcom a jestli smích opravdu prodlužuje život, tak mu možná i vděčím za pár let navíc. Bohužel, jak to tak bývá, postupně se vyčerpal. Osobně jsem toho názoru, že konec seriálu měl nastat už pár sérií nazpět, stále poměrně vysoká sledovanost v USA ho ale držela naživu i přes již dlouho pokulhávající kvalitu. Poslední série to nijak nevytrhla, samotný finále se nicméně povedlo a seriál zakončilo velice důstojně, s dostatkem nostalgie i humoru. Škoda jen, že to nebylo o pár let dřív. ()

sheen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Poslední dobou se opakuji, že nepíši komentáře k jednotlivým dílům :)) Tento splněný vlhký sen všech nerdů a geeků si ho ale zaslouží. Parta okolo Sheldona a Leonarda mě provázela celých 12 let, doháněla mě k slzám a výbuchům smíchu. Vše jednou skončí a tak skončil i jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který si laťku dokázal více či méně udržet. Poslední dvoj-díl je krásná emocionální rozlučka. Díky za vše. Live long and prosper. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (11)

  • V této epizodě měla Penny (Kaley Cuoco) stejné tričko, jako v první epizodě Pilot (2007). Taktéž Howard (Simon Helberg) měl stejnou sponu na pásku jako v první epizodě. (Duoscop)
  • „Chtěli jsme dát postavám a celému seriálu hezké zakončení. Jsme nesmírně pyšní na to, jak se to povedlo. Všechna ta práce na finále byla celkem stresující, ale stálo to za to,“ uvedl výkonný producent Steve Holland. (SONY_)
  • Jedná se o úplně poslední epizodu, studio bylo po dotočení po 12 letech rozebráno. (houdek442)

Reklama

Reklama