Teorie velkého třesku (TV seriál)

Teória veľkého tresku

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA, 2007–2019, 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann, Sara Gilbert, Wil Wheaton, Kate Micucci, Mark Harelik, Pasha D. Lychnikoff, Laurie Metcalf, Margo Harshman, Brian Patrick Wade, Katie Leclerc, DJ Qualls, James Hong, Kimberly Kevon Williams, Riki Lindhome, Christine Baranski, Charlie Sheen, Summer Glau, Amanda Walsh, Courtney Henggeler, Jodi Lyn O'Keefe, Travis Schuldt, Matt Barr, Michael Trucco, Stan Lee, Ally Maki, Katee Sackhoff, Eliza Dushku, George Takei, Erin Allin O'Reilly, Steven Yeun, Emma Degerstedt, Sara Rue, Jessica Walter, LeVar Burton, Valerie Azlynn, Analeigh Tipton, Courtney Ford, Brent Spiner, Yeardley Smith, Stephen Hawking, Steve Paymer, Judy Greer, Marcus Folmar, Danica McKellar, Jen Drohan, Blake Berris, Howie Mandel, Josh Brener, Endre Hules, Brooke D'Orsay, Jeff Blum, William Stanford Davis, Buzz Aldrin, Laura Spencer, Ken Lerner, Brian George, Jesse Heiman, Christine Corpuz, James Earl Jones, Carrie Fisher, Bob Newhart, Eric Petersen, Regina King, Troy Winbush, Ira Flatow, Bill Nye, Kimberly Hebert Gregory, Sophie Oda, Brian Thomas Smith, Casey Sander, Barak Hardley, Neil deGrasse Tyson, Eric André, Briana Cuoco, Joshua Malina, Kevin Brief, Brian Posehn, Alex Ball, Octavia Spencer, Andrew W. Walker, Lewis Black, Elizabeth Bogush, Julio Oscar Mechoso, Keith Carradine, Ryan Cartwright, Jennifer Hale, Lance Barber, Rick Fox, Jim Turner, Josh Peck, Tania Raymonde, Tiffany Dupont, Stacey Travis, Meagen Fay, Dakin Matthews, Becky O'Donohue, Karl T. Wright, Matt Battaglia, Lanny Joon, Christopher Neiman, Brian Greene, Lexie Contursi, Aaron Takahashi, Billy Bob Thornton, Stephen Root, Paul Willson, Michael Hyatt, Sammy Sheik, Kevin Smith, Jan Hoag, Andy Mackenzie, Michael Rapaport, Stephen Merchant, Julie Michaels, Frank Maharajh, Joel Brooks, June Squibb, Alessandra Torresani, Whitney Avalon, Sara Erikson, Beau Casper Smart, Matt Bennett, Judd Hirsch, Katey Sagal, Jack McBrayer, Dean Norris, Sarayu Blue, Steve Wozniak, Elon Musk, Alice Amter, Josh Zuckerman, Brandon W. Jones, Michelle Arthur, Tucker Albrizzi, Jareb Dauplaise, Maria Canals-Barrera, Ellen DeGeneres, Oliver Muirhead, Christopher Lloyd, Michael Dempsey, Sierra Edwards, Charlotte Newhouse, Annie O'Donnell, Chuck Lorre, Bill Prady, Steven Molaro, Steve Holland, opice Crystal, Peter Onorati, Leonard Nimoy, Ian Reed Kesler, John Shaffner, Todd Eric Andrews, Ayumi Iizuka, Meli Alexander, Mark Harmon, Susanna Thompson, Michael Weatherly, Ian Scott Rudolph, Ed Lieberman, Fernando Rivera, Rod Keller, Steve Valentine, Kaliko Kauahi, David Barrera, Tonja Kahlens, Robert Noble, Malcolm Foster Smith, Bill Murray, Noel De Souza, Jim Meskimen, Nathan Fillion, Angela Relucio, Max Adler, Stephanie Escajeda, Molly Morgan, Bruce Holman, Tate Ellington, Rena Strober, Kelli Goss, Phoebe Neidhardt, Katherine Von Till, Robert Clotworthy, Melissa Tang, Craig Welzbacher, Patrika Darbo, Megan Heyn, Elena Campbell-Martinez, Adam Nimoy, William Shatner, Wayne Wilderson, Jeff Witzke, Jane Kaczmarek, Adam West, Jim Holmes, Blake Anderson, Pamela Adlon, Vernee Watson, April Bowlby, Joel Murray, Rachel Cannon, Christopher Douglas Reed, Alberto D'Fonseca, Susan Chuang, George Wyner, Eric Normington, Marissa Cuevas, Kara Luiz, Beth Behrs, Walton Goggins, Diamond White, Jadon Sand, Tiffany Daniels, Rachna Khatau, Bill Gates, Laura Cerón, Parvesh Cheena, Bob Stephenson, Peter MacNicol, James Maslow, Neil Gaiman, Lauren Lapkus, Mark Berry, Jerry O'Connell, Ellie Reed, Kathy Bates, Mark Hamill, Teller, Brooke Baumer, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Ciara Renée, Kikey Castillo, Rati Gupta, Robert Wuhl, Eddie Shin, Alison Martin, Maribeth Monroe, Iain Armitage, Montana Jordan, Lindsey Kraft, Kal Penn, Sean Astin, Chasty Ballesteros, Keili Lefkovitz, Andrew Daly, Joel McCrary, Judith Moreland, Michael Croner, Eric Nenninger, Kareem Abdul-Jabbar, Joe Manganiello, Jason Kravits, Angela Lin, Todd Giebenhain, Adora Soleil Bricher, Rodney J. Hobbs, Sarah Michelle Gellar, Blair Hickey, Michael Patrick McGill, Rick Gifford, Dusan Brown, Cindera Che

Komentáře uživatele Sany33 k tomuto TV seriálu

BAZINGAAA! Jednoducho geniálne. Diametrálna odlišnosť a prepracovanosť do najmenších detailov pre každý charakter je dôvodom prečo vznikajú neustále konflikty, ktoré sú to najlepšie čo môže dejová línia ponúknuť. Mne osobne seriál veľmi prirástol k srdcu pretože som sa v ňom celkom našiel a práve také seriály mňa bavia, teda také v ktorých sa dokážem nájsť a predstavovať si ako sám prežívam daný príbeh... a že tento príbeh je dosť funny :-D 89%(17.4.2013)

"Čo tu robievate? Dnes sme onanovali za prachy" Vynikajúce predstavenie hlavných hrdinov a ich neduhov aj kladov. Samozrejme hneď od prvého dielu je vidieť o čo pôjde celú cériu Leonardovi. Haward je úchylný asi v 20 jazykoch a Ráž má problém hovoriť so ženami čo sa v prípade krásnej susedky javí ako dosť veľký problém. 99%(6.5.2019)

Leonard sa snaží dvoriť Penny a tak robí všetko čo od neho chce, samozrejme do všetkého zaťahuje aj Sheldona. Tomu sa to protiví až do chvíle, kedy nenájde bordel u Penny doma a neprejaví sa jeho úchylka v organizovaní. Za cenu vlámania musel ten neporiadok upratať čo sa zjavne nepáčilo majiteľke susedného bytu. 90%(6.5.2019)

Hneď prvá scéna s raidom vo Warcrafte a získaným mečom mocného Azerota pobavila. Leonard pochopil, že Penny má aj iných nápadníkov a tak si na trus ide nájsť aj on partnerku. Bohužiaľ v jeho prípade nie je výber tak široký a tak sa dostane k Lasslie, ktorá je Sheldonova úhlavná nepriateľka číslo jeden. S tou mu to nevyšlo a tak musel Haward pomôcť a zobrať chlapcov k množstvu skvelých žien, síce v zrelom veku ale za to vedia úžasne tancovať salsu. Leonard sa utápa v sebažiale. Cez to všetko nabral odvahu a pozval Penny na večeru. 87%(6.5.2019)

Sheldon si uťahuje z profesora Gaybelhousera, ktorý je bohužiaľ jeho nadriadený a tak dostáva výpoveď. Nevie bez práce fyzika žiť a tak skúša rôzne neduhy normálneho života v ktorých ale evidentne nevie chodiť- Z tejto letargie ho vytrhne jeho matka, ktorej sa neodváži protirečiť. Po ospravedlnení dostáva späť svoju prácu. Najlepšia hláška: "Mami bude dr. Gaybelhouser môj nový ocko?"95%(23.5.2019)