• Rosaviva

No tak tohle byl teda strašnej film. Původně jsem si myslela, že by to mohlo být aspoň zajímavé, neokoukaný námět, ale byla to teda hrůza jen co je pravda. Přetažená délka a slušná nuda už od půlky a ten konec, neboli morální ponaučení už byla jen třešnička na zkaženém dortě. Koho při debatě mezi prezidenty zajímá jak se tam nějáký chlapík vykecává ze svého života? Některé happyendy jsou opravdu strašné a tenhle patřil mezi ty nejhorší co jsem kdy viděla. A nakonec celý film čekáte na to, koho teda zvolí a ono to tam ani neni ukázané. No tohle teda byla opravdu ztráta času. 2* A to možná ještě trochu víc nadhodnotím. Btw. Ta jeho dcera Molly byla jedno z nejotravnějších filmových dětí co jsem kdy viděla, pořád se tvářila děsně tragicky a navíc to byla hrozná vševědka co do všeho kecá.(22.7.2011)

Pěkné zpříjemnění pátečního upršeného večera. Je to sice průměrný film, alespoň pro nás co zrovna nemilujeme politiku, natož pak tu americkou. Ale přeci jen v tom filmu bylo něco, co mě upoutalo. Určitě jsem to nepřepnul i proto, že jsem chtěl vidět Kevina Costnera v akci. :-) Jako táta se moc neosvědčil, spíš než on o dceru se starala ona o něj. Věčně zpitý neupravený bezstarostný nic neřešící chlap dostane možnost rozhodnout o tom, kdo bude příští prezident. No neberte to.(22.7.2011)

Film celkem o ničem. Celé to stojí na výkonu K. Costnera, který si hraní hodně užíval a já se bavil, což beru jako splnění úkolu. M. Carroll je moc šikovná a jednou to bude jedna z nejlepších hereček své doby. Počkáme si na ni! Jinak celkem vážně o ničem.... Téma nezajímavé a nudné. Ale zní to hezky...(21.8.2012)

Nenáročná pohodovka, která nikam nechvátá a sem tam se i vrátí, aby těm, co nedávají pozor, něco zopakovala. Volební linie, která měla připomenout, že kampaně jsou jen prolhané komedie, byla průměrná, plná klišé a neoriginálních figurek. Mnohem lepší byla linie rodinná, kde ten volební tyjátr zafungoval jako zábavný impuls k nápravě otce notora, kterého si skvěle uvolněným způsobem střihl Kevin Costner za vydatné podpory sympatické Madeline Carroll. Není to žádný div světa, ale není to vůbec to není tak špatné, abych zatratil ty dvě hodinky, které jsem u něj strávil. Prostě nenáročná úsměvná pohoda, které nechybí ani několik zajímavých scén a dojemných momentů.(28.4.2012)

Poslední film, který jsem zatím s Kostnerem viděl. Takový slušný průměr, celkem zajímavý, ale trochu nedotažený příběh. Vidím to tak na necelý 3*. Zpětně jsem si prošel filmy s Kevinem Kostnerem, a u mě dopadl dost bledě. Jenom dva filmy jsem viděl na 4*, zbytek byl většinou za 3, ale poměrně dost i za dvě nebo i hůř. Asi nejsem typický americký divák.(15.3.2012)

• - Film je inspirován krátkou povídkou "Franchise" od Isaaca Asimova. (Terva)

• - Ve snímku je řečeno, že volby dopadly nerozhodně. Přesto je však v jedné ze scén přibližně 30 minut po začátku snímku možné zahlédnout nástěnku, na které je napsáno, že vyhráli demokraté s 299 hlasy. (Terva)

• - Ve chvíli, kdy se Bud (Kevin Costner) objevuje na pódiu, zpívá se svou skutečnou kapelou Kevin Costner & Modern West skladbu Backyard. (vaciter)