Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Nigga
  ****

  Kdo od rodinné komedie na nudné večery čekal hloubku, ten ji od Swing Vote nedostane. Postava Buda Johnsona mi připomíná Earla z My name is Earl, s tím rozdílem, že se zde nedočkáte nuceného mravokárství, moralizování na každém kroku, filosofování o politice a podobné ptákoviny. Jedná se jednoduše o uvolněné téma o člověku, který během 10 dní vyzraje ze zkrachovalce na zkrachovalce-občana. Pokud postava dcerky neodlehčuje načaté téma dostatečně, určitě se o to postarají sami prezidenští kandidáti a jejich kroky k zajištění toho jediného a rozhodujícího hlasu. Který jej dostane? Snad se nedočkáme sequelu :)(25.7.2011)

 • nash.
  ***

  Nenáročná pohodovka, která nikam nechvátá a sem tam se i vrátí, aby těm, co nedávají pozor, něco zopakovala. Volební linie, která měla připomenout, že kampaně jsou jen prolhané komedie, byla průměrná, plná klišé a neoriginálních figurek. Mnohem lepší byla linie rodinná, kde ten volební tyjátr zafungoval jako zábavný impuls k nápravě otce notora, kterého si skvěle uvolněným způsobem střihl Kevin Costner za vydatné podpory sympatické Madeline Carroll. Není to žádný div světa, ale není to vůbec to není tak špatné, abych zatratil ty dvě hodinky, které jsem u něj strávil. Prostě nenáročná úsměvná pohoda, které nechybí ani několik zajímavých scén a dojemných momentů.(28.4.2012)

 • MadChick
  ****

  Podle zdejšího hodnocení a rovněž i podle obsahu jsem si nedělal moc velké naděje. Ale o to bylo větší mé překvapení, když se přede mnou objevil velice milý a v několika momentech i "po čertech" vtipný film. Kevin Costner byl vždycky sympaťák a i zde k němu získáte od počátku vřelý vztah, po herecké stránce se mi také docela líbil. Kdo mě ale velice mile překvapil, byla Madeline Carroll, která podle mého názoru podává velice slušný herecký výkon. První 2/3 jsou velice slušné...komedie, poslední třetina se překlápí spíše do polohy dramatu a tam už film tak "pevný v kramflecích" bohužel není. Navíc se zde režisér nevyhnul, v poslední době, velice časté chyby a to...přetažené stopáže. Po sečtení všech kladů a záporů bych to viděl na slabší 4* tedy lehoučce nad 70%(8.2.2009)

 • dopita
  **

  Buranskej, věčně zcamranej tatík (dobře hrající Kevin Costner), kterej bydlí v karavanu s přemoudřelou dcerou (kterou si usouložil s feťačkou) má rozhodnout, kdo bude dalším prezidentem USA. Námět fakt nemá chybu, kdo tohle vymyslel, měl asi hodně nahulíno. První půlka filmu je sračka, která se snaží asi o satiru či co, kdy ze sebe kandidáti na prezidenta dělaj debily, jen aby se zalíbili titulnímu debilovi a tak si od něj vyžebrali jeho přízeň. Lacině líbivá zábava, která má v divákovi vyvolávat pocity typu: to by byla paráda, kdyby se ze mě mohli všichni posrat a to téměř bezdůvodně - to si asi má divák říkat a na to zřejmě producenti sázeli, když tenhle ultradementní námět schvalovali. Druhá půlka filmu trochu zvážní, najednou si titulní debil uvědomí, že je debil (do tej doby si myslel jak je skvělej, když o něj maj všichni takovej zájem...) a kandidáti zas, že se jako debilové chovali. Závěr je velehollywoodskej, ale aspoň není tak jednoduše líbivej jako první polovina filmu a dojem z filmu trochu vylepšuje.(23.7.2011)

 • Xmilden
  ***

  Příjemný rodinný snímeček, který kormidluje Kevin Costner s pomocí Madeline Carroll. Film nám odpovídá na otázku co si má člověk počít, když se nenadále na jeho bedra navalí tuna zodpovědnosti. Bud Johson si se svou nečekaně důležitou úlohou ze začátku moc hlavu nedělá, s přibývajícím časem ovšem zjišťuje že to nebude mít vůbec tak lehké jak si původně myslel. Návrat Kevina Costnera do první ligy se sice nekoná, ale film rozhodně dokáže zpříjemnit odpoledne.(4.4.2010)

 • - Film je inspirován krátkou povídkou "Franchise" od Isaaca Asimova. (Terva)

 • - Ve snímku je řečeno, že volby dopadly nerozhodně. Přesto je však v jedné ze scén přibližně 30 minut po začátku snímku možné zahlédnout nástěnku, na které je napsáno, že vyhráli demokraté s 299 hlasy. (Terva)

 • - Ve chvíli, kdy se Bud (Kevin Costner) objevuje na pódiu, zpívá se svou skutečnou kapelou Kevin Costner & Modern West skladbu Backyard. (vaciter)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace