Snídaně pro psy

David Hewlett

Tim Williams

Scénografie:

James Robbins

Jakožto velký příznivce Stargate Atlantis jsem nemohl tenhle film minout. Znalost SGA divák nepotřebuje, nicméně má pak výhodu, protože, přestože David Hewlett hraje téměř totožný charakter jako byl jeho Rodney a nutno říci, že jsem za to rád, protože Rodney McKay je vůbec nejlepší postava ve Stargate, a stejně tak jeho sestra, vidět Dr. Backetta alias Paula McGilliona a Christophera "Teal´ca" Judge v těchto rolích za to stojí. Smál jsem se od začátku do konce.(22.7.2009)

• giovanni3

Čekal jsem hodně dle vysokého hodnocení, ale bída... 2z5 jsou až kam. David Hewlett mne nebavil, průběh ne nebavil, přítel jeho sestry mne nebavil... finále a odhalení celého průběhu filmu, který byl pěkně skrytý bylo největším kladem filmu, ale pořád to nevyrovnalo tu kupu nudy po celý film... no nejlepší byl na celém filmu pes.(20.4.2011)

Snímek byl příjemný; mám rád Kanadu a chtěl bych tam (od)žít. První hodinu jsem měl asi pět roflovýtlemů, než jsem začal tušit, jak to asi skončí. To vše kvůli náhlé změně chování Patrickovy sestry, ale netušil jsem, že snoubenec je policistka. Bod tedy pro scénáristu. Trochu mi však vadí, že po této nápovědě už film neměl správnou atmosféru. Už nebyl u mě žádný roflovýtlem. :/ To zejména kvůli gay prvkům; sestru snoubence mohla zahrát Amanda Tapping (v blond), a bylo by to tak dokonalé... ✔(14.9.2011)

Jakožto milovník SGA jsem nemohl tento film ignorovat. Moc jsem se těšil, až uvidím svoje oblíbence v něčem jinym, než právě v SGA. Musím říct, že jsem měl trochu strach z toho, aby David Hewlett nevypustil do světa strašnou hovadinu, ale to se naštěstí nestalo, ba naopak. Film je dokonce docela dost povedenej. Černej humor, kterym je film dost prošpikovanej, mám hodně rád a navíc je krásně vidět, že když se to umí, tak ke kvalitnímu filmu stačí chalupa, tři herci a pes. Hawlett je prostě komediant s velkmy potenciálem, jen tak dál.(9.1.2010)

Velmi nízkorozpočtový film s pár herci, který má zaujmout hlavně svým černým humorem. Hlavní hrdiny si zahráli herci, kteří hráli v seriálu Stargate SG1 a Stargate Atlantis. O čem to je, je v obsahu filmu. Spíše bych chtěla upozornit ty, kteří se na to chtějí podívat jen kvůli tomu, že tam hrají herci z SG. Není to nic podobného a ani nemělo být. Každý by měl vědět, že David Hewlett (tvůrce a hlavní hrdina) je dost střelený na to, aby vytvořil něco takového jako je tento snímek. Nerdem se nazývá a taky jím je. V tomto filmu právě nechává sebe ukázat jako střeleného nerda, který dokáže téměř vše, co by mohlo diváka rozesmát a upoutat tak, aby divák ještě hodně dlouhou dobu vzpomínal, jakým způsobem zahrál hlavního hrdinu (uječeného strašpytla). Ukázal, že hlavním jeho mottem je být vtipný a že si ze sebe dokáže udělat srandu (v podobě projevu i různých scén, které nechci rozebírat, protože je třeba je vidět, nelze je popsat slovy:D). Také se mi líbilo, že do filmu D.Hewlett zapojil i svého psa Marse. Zahraje si tam docela důležitou roli. Což je milé. I jeho sestra si tam zahraje jednu z hlavních rolí (jde poznat, že je to rodina:D). ROzhodně stojí za to se na tento film podívat. Hlavně je určen pro ty, kteří hledají nějakou opravdu směšnou komedii bez náročného přemýšlení (ala film "co tím chtěl básník říci").(19.8.2011)

• - Film se natáčel v kanadském městě Burnaby, které leží nedaleko města Vancouver v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Trajektt)

• - Chata, ve které se děj odehrává, patří Davidu Hewlettovi, který hraje Patricka. (Mckay)

• - David Hewlett (Patrick) a Kate Hewlett (Marilyn) jsou i ve skutečnosti sourozenci. (Jacinda)