Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Ale sestra je teprve v šestém měsíci !!" - "Tak chceš se ulejt dneska nebo počkáš ty tři měsíce ??" ;) Přestaneme-li vnímat tu nepříliš vtíravou socialistickou pachuť, či ji budeme brát pouze jako velmi lehkou satiru doby, dostáváme naprosto banální crazy komedii, která díky své holé prostotě, kdy Podskalský s jistotou protřelého rutinéra vrší jedno nedorozumění na druhé pramenící z jedné obyčejné výmluvy, působí naprosto věrohodně a přirozeně, díky čemuž silně asociuje bakalářskou tvorbu, a tak se zákonitě velmi dobře pobavíte.. Mimochodem ta příjmení zásadních postav inspirovaná v říši hub na mě působila jako velmi příjemná a inteligentní scénáristická hříčka. Jistě se nejedná o žádný zázrak ani v rámci filmografie klasika Podskalského, snímek však staví na hereckých výkonech soudobé elity v čele s Milošem Kopeckým a překvapivě i Dášou Veškrnovou, která stále ještě dovede slušně pobavit, pokud ovšem zrovna nerecituje z Erbenovy Polednice, nezpívá či dokonce neblábolí svojí rodnou slepičí řečí..;) Tahle velmi vtipná, svižná a příjemně vypointovaná záležitost s povedeným hudebním podkladem Vítězslava Hádla dík své umírněné stopáži prostě nestíhá nudit, ani sklouznout k nějaké křečovité soudruhovské konverzačce..(19.8.2013)

 • Parlay
  ****

  Snímek díky jeho častým TV reprízám už zřejmě mnoha lidem leze pěkně na nervy, ale na rozdíl od ostatních oblíbených filmů televizních dramaturgů nepostrádá šmrnc a vtip. Závěr snímku (vynikající opilec Svatopluk Skopal), pohodová atmosféra a sympatičtí herci v čele s jako vždy znamenitým Milošem Kopeckým si zde zaslouží lepší procentuální hodnocení. Nemohu se ubránit dojmu, že "Křtiny" jsou jedním z filmů, kde se spousta zdejších uživatelů snaží najít chyby v podobě ducha socialismu apod., což se mi zdá poněkud nespravedlivé.(15.1.2009)

 • nash.
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie zručně vršící komplikace odstartované jednou zdánlivě nevinou výmluvou. Podskalský sice nepředvedl víc než tradiční rutinu, naštěstí ho svými výkony zaštítili kouzelně nevinný Miloš Kopecký, skvělý „buran“ Svatopluk Skopal, sarkastická Jiřina Jirásková, ale třeba i Laďka Kozderkové ve své úsměvné miniroli. Nenáročná, zábavná pohodovka, která ani po letech neurazila.(15.10.2011)

 • Lucie505
  ****

  Můj oblíbenec Svatopluk Skopal dostal roli žárlivého manžela, který nejen když se opije, dělá nehoráznou ostudu, a pitomce hlavně ze sebe. Paradoxně sympatická role, protože takového chlapa najdeme na každé vsi. Další výraznou postavou je Karolína, jako na tělo šitá Jiřině Jiráskové. Chytrá, předvídavá sekretářka s nadhledem, která za svého nadřízeného přemýšlí, jedná, a přesto tu stále jsou problémy z kterých ho tahá. Skvěle obsazená komedie s vtipným námětem.(6.1.2012)

 • Saesulkun
  **

  Tyhlety vykonstruovaný huráakce typu: uleju se z práce, tak řeknu šéfovi, že jedu na křtiny a jejda, von šéf jede se mnou (uf), no tak teda ty křtiny uspořádám, no, co mám dělat, že jo? (Co takhle třeba všimnout si, že i tomu šéfovi sloužily křtiny jako záminka, ale to by holt zase nebylo o čem točit.) Zajímavý scénáristická finesa: v rámci pozvednutí koeficientu taškařicovosti naflákám půlce figur jména hub.(25.4.2011)

 • - Libuše Šafránková (Naďa) měla v průběhu natáčení zápal plic. [Zdroj: Aha] (carott)

 • - Místem natáčení posloužila i administrativní budova na Praze 10 poblíž Edenu. Dnes se tato budova nazývá Palác Kodaňská. V této budově se natáčely veškeré scény odehrávající se v geodetickém podniku. Dále se natáčelo v obci Krhanice. (Langy10)

 • - V obci Krhanice se nenatáčelo pouhou náhodou. Kousek odtud měl totiž chalupu režisér Zdeněk Podskalský. [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace