Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nocturno culto
  ***

  Solidní situační komedie, ve které se do toho aktéři zamotali tak, že posléze sami nevěděli kudy z toho ven, neboť z nevinné výmluvy se stala akce, na kterou byl potřeba silný kalibr a tím je v tomhle filmu Jiřina Jirásková ve své obvyklé roli, Kopecký též obstál, Veškrnové to sluší, sice je poněkud výstřední ale OK ..škoda nedostatečného využití půvabné Šafránkové, noblesní Bohdanové se dostalo akurátního prostoru .. zbytek byl kompars, včetně Peška ...(19.5.2015)

 • nash.
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie zručně vršící komplikace odstartované jednou zdánlivě nevinou výmluvou. Podskalský sice nepředvedl víc než tradiční rutinu, naštěstí ho svými výkony zaštítili kouzelně nevinný Miloš Kopecký, skvělý „buran“ Svatopluk Skopal, sarkastická Jiřina Jirásková, ale třeba i Laďka Kozderkové ve své úsměvné miniroli. Nenáročná, zábavná pohodovka, která ani po letech neurazila.(15.10.2011)

 • Marthos
  ****

  "Náměstek Humpl má novou kočku, v devět hodin je porada generálního ředitelství, podklady máte na stole, předtím přijde Hlívová ohledně té zpackané katastrální mapy a náměstek Humpl má novou kočku." Vynikající crazy komedie, která jedinečným způsobem využívá ústřední zápletku nevinné výmluvy a báječně kombinuje jména hub pro jména hlavních představitelů. Ironicky nadnesený výkon Miloše Kopeckého dává celku mnohem víc a rozhodně patří k těm lepším, které v oněch letech hrával.(12.7.2010)

 • blackrain
  ***

  Nejde o komedii, kdy by člověk popukal smíchy nebo smál od začátku do konce. Je to taková zamotaná oddechovka, která je postavená na různých záměnách a omylech a samozřejmě hereckých výkonech jednotlivých protagónistů. Pokud by to bylo natočeno jako malá televizní komedie ve stylu Bakalářů, bylo by to mnohem zajímavější a dalo by se z toho rozhodně více vytěžit.(10.1.2011)

 • quixote
  *****

  Fortelně natočená "lidová" komedie, která mě vždy spolehlivě pobaví a která určitě nikdy nezapadne. Špičkové herecké obsazení (v té době asi to nejkvalitnější možné), vtipný scénář a režie, která nenechá žádný gag a vtip spadnout pod stůl. Pro někoho je to málo - ale který z dnešních režisérů by něco takového zvládl se stejnou bravurou a samozřejmostí? Klasika, na které se dá profesně hodně naučit ! - - - - - Nezapomenutelný závěr kulturní vložky (K.J.Erben - Polednice) na křtinách v "obřadní síni" v podání Dáši V.: "....matku vzkřísil ještě stěží, avšak dítě - zalknuté."(9.1.2011)

 • - Místem natáčení posloužila i administrativní budova na Praze 10 poblíž Edenu. Dnes se tato budova nazývá Palác Kodaňská. V této budově se natáčely veškeré scény odehrávající se v geodetickém podniku. Dále se natáčelo v obci Krhanice. (Langy10)

 • - V obci Krhanice se nenatáčelo pouhou náhodou. Kousek odtud měl totiž chalupu režisér Zdeněk Podskalský. [Zdroj: ahaonline.cz] (alonsanfan)

 • - Libuše Šafránková (Naďa) měla v průběhu natáčení zápal plic. [Zdroj: Aha] (carott)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace