Форсаж Да Винчи

• Rusko Forsaž Da Vinči (více)

Americký profesor zbiera tím na pátranie po veľkom ruskom poklade. Veľa naháňačiek na rýchlych autách. (oficiální text distributora)

drankeryth

Pre mna jednoznacne hrozna nuda. Myslel som si, ze to bude nieco na sposob Indiana Jones, alebo nieco podobne. Namiesto toho som videl zlataninu Rychlo a zbesilo a to dobrodruzno sa niekde vyparilo prec, ak nemysleli tie zriedkave prvky za objavovanim strateneho pokladu, ktore sa vyskytli vo filme aj mozno omylom. Ani co sa tyka zavodov na autach, tak to tiez nebola ziadna slava, ale skor utrpenie, co som to videl na vlastne oci. Ked sa nad tym zamyslim, tak tento film je aj zbytocny, aby vznikol a volny cas som aj mohol vyuzit lepsie, ako sledovat tento slabucky film. ()

Wacoslav1

Totálně cáklej film kterej patří do seznamu mých oblíbených guilty pleasure snímků. Jak je vidět, tak i Rusáci umí spáchat pořádnej úlet. Sice je mi záhadou jak se k režii dostal Brent Huff a proč zrovna on, ale to je fuk. Filmová kvalita je samozřejmě nehodnotitelná. Ovšem ta zábavnost je naprosto smrtící.75% ()

klerik

Tak toto je tzv. film - rakeťák. Je v ňom všetko, čo môže explodovať. Zlý scenár, zlí herci... A nebotyčné nadšenie z akčného žánru. xXx a RÝCHLO A ZBESILO a všetky možné hľadania pokladov v divokom strihu, výbuchoch, s peknými herečkami. Brutálny blábol, ktorý som však musel dopozerať, už len pre tú energiu, ktorá musela tvorcom kolovať v žilách. Z mojho nadšenia je zrejmé, že ma ani finále, kde nájdenie pokladu prebehne len slovne, nezaskočilo... ()

SeBig odpad!

Co to je zas za vernisáž. Držka vopičí v hlavních rolích, která nikoho nezajímá. Humus "film". ()

Slider odpad!

Tak sa zdá že si scenárista nevedel vybrať či napíše film o honbe za pokladom, o nelegálnych pouličných závodoch alebo o boji 'drsňáka' proti drogovému gangu, tak to všetko proste pozliepal dokopy a vzniklo z toho toto zverstvo ()

Beo.wulf

Tak tento film je strasna slatanina vsech jiz dosud vytvorenych filmu, Zacina to Jako Indiana Jones, najednou se z Indiana Jonese stane neco jako Vin Diesel v Rychle a zbesile, a prohani se v Rusku po meste v rychlym aute a zavodi, pak prijde skro po cely film takova chatrna zapletka a nakonec stastny konec a nalezeni pokladu templarskych rytiru. Hruza des, a mrzi me to ze hlavni hrdina si zahral dobrou roli hlavniho zaporaka v Krali skorpionovi. ()

Petike odpad!

Plagiát ako sa patrí ! :-DD Niežeby zjavný zdroj inšpirácie, americký kolega "Honba za pokladom templárov" (alias "National Treasure") nebol tiež vykrádačkou (Indy Jones, anyone ?), ale táto ruská céčková napodobenina napodobeniny napodobeniny je už fakt priveľa... Najmä, ak berieme do úvahy, že sa tento film spáril aj s xXX a Rýchlo a zbesilo, čo je evidentné už z plagátu. :-P ()