Life Is Short

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2006, 10 min

Riki Lindhome

… aneb jak pravil Reiniš.(25.5.2010)

Docela vtipný a sympatický kraťas o milostném životě jednoho pidimužíka. Zítra už asi nebudu vědět o čem že to bylo, ale těch pár minut mě pobavilo a navíc Alexis Bledel je zde roztomile přiblblá.(1.12.2007)

YouTube/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +velice příjemná zábava, mnoho herců na tak krátkém prostoru, pěkná hudba -klidně to mohlo mít ještě víc částí, případně mohli být delší/// Life Is Short je web seriál, který čítá celkem 3 díly a zabývá se problémy kluka, který má depresi z toho, že je příliš malý. No a od toho se odvíjí spousta směšných a zábavných situací a komických dialogů. Příjemně jsem se bavil./// Celkem 76%///(4.12.2008)

Moc milý filmeček. Hlavní hrdina je sympaťák, mající depku ze své výšky a hledá tu pravou.. už, už ji skoro měl, ale z blbosti o ní přišel.. dostane jí zpět?? Já jsem se upřímně bavila!:-)(9.12.2008)

mini serialik ;-) pri ktorom si uvedomila dvolezitu vec a to vdaka bohu ze som dievca (157cm) ;-)(15.12.2008)

překvapivé kolik se toho dá stihnout během 10 minut(18.9.2011)

Příjemná minisérie s výborným Sethem MacFarlanem jako neobvyklým psychiatrem.(16.8.2010)

Čakala som viac, popravde ale sama ani netuším, čoho. Možno viac šmrncu, lesku, nejakej atmosféry. Ale Seth nesklamal :)).(18.8.2011)

Comedy Life Is Short is ... short.(25.5.2010)