Kopačky

Forgetting Sarah Marshall

Kopačky

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 111 min (Director's cut: 118 min)

"Měli jsme tu stížnosti, že tam hystericky brečí nějaká žena." - "Jo, taky to tu slyším a vypadá to, že jí je teď opravdu moc těžko. Myslím, že to jde z patra nade mnou." - "Jste v nejvyšším patře." Přecitlivělý Jason Segel dostane kopačky! Ženy si přijdou na své, protože Segel hned na začátku ukáže nádobíčko. Chlapům se zase bude líbit Kristen Bell v bikinách nebo Mila Kunis, která má na pánských záchodcích foto - nahoře bez. Když to shrnu kvalitní herci, krásné prostředí a ujetý humor. Komedie mě bavila téměř po celou dobu. - 80%.(18.1.2018)

Apatow zraje jako víno! Tentokrát sice za kamerou nesedí, ale všechno se nese v jeho stylu, jen film se nezdý být tak "velkolepý", jako předešlé dva kousky. Je uklidněnější, není přeplácaný a hlavně, má Jasona Segala z HIMYM, který je každým coulem frikulín a pozvedá tuhle komedie hodně vysoko. Obě dvě slečny jsou pohledné a sympatické. Britský zpěvák taky vyniká. Obsazenstvo hotelu vtipné. Pestrobarevné obsazení herců bylo dobrým tahem. Nicholas Stoller zvádl svůj debut na výbornou. Příjemná podívaná.(7.7.2008)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $63,172,463Tržby Celosvetovo $105,173,115Tržby za predaj DVD v USA $31,219,811 //počet predaných kusov 1,980,895║ len skoro bezvýznamná trapošina, ktorú nezachránia ani pekné tváričky v podaní Mila Kunis a Kristen Bell /40%/(29.4.2009)

Tradiční, ale o to zábavnější romantická komedie, která těží hlavně ze skvělýho hereckýho obsazení, kdy obě dvě holky jsou moc pěkný a příjemný, obzvlášť Mila Kunis a Jason Segel alias Marshall z HIMYM je velkej sympaťák. Krom toho se tady neobjevujou takový ty typický záporný postavy, což je jen dobře a v malý roličce si tady zahrál i vypasenej Branscombe Richmond z Odpadlíka(6.7.2008)

Jason Segel možná není z největších hereckých es, ale jeho postavy jsou zkrátka... blízké. Už jenom proto, že se do filmu sám napsal. A jak ho napsal? Na první zhlédnutí poměrně nevyvýžená záležitost s několika neodolatelnými chvílemi a postavami. Rachel (Mila Kunis) samozřejmě hned ve své první scéně divákovi znalému žánrových pravidelsvým úsměvem vykřičí, jak že to celé dopadne (dívka, která je na první pohled milejší a krásnější než ta, pro kterou hrdina trpí, a ještě mu nádavkem dá milenecké apartmá zdarma se holt v hollywoodském scénáři už do pozadí stáhnout nemůže :). Většina toho nejvtipnějšího, co v "Forgeting Sarah Marshall" uslyšíte a pro co, vám tenhle snímek rád doporučím má perfektně afektovaný btitský přízvuk a line se z úst Russella Branda alias Aldouse Snowa. Jeho britský rockstaršuk je sice karikaturou, ale karikaturou famózní. Hodně mi připomněl Rockwellova Zaphoda ze Stopařova průvodce, tak či tak, bez něj by tahle komedie upadla v zapomění daleko, daleko rychleji. 60%(5.8.2008)

• - Fotka Mily Kunis nahoře bez není pravá, jak uvedl režisér Nicholas Stoller. (c.tucker)

• - Jason Segel, představitel hlavní role a autor scénáře, se podílel i na napsání hudby pro film. (dbar)

• - Pravé jméno hawaiiské národní ryby je Humuhumunukunukuapua'a. (Ruuzha)