Koruna pro Isabellu (TV film)

• Německo

Eine Krone für Isabell

Koruna pre Isabellu

Princezná Isabell

Romantický / Komedie

Německo, 2006, 90 min

• Morganela

Keby bolo San Ferino horským štátikom, tak dám aj 1*, ale keď mne tak nešmakujú prímorské oblasti, príliš teplo, o filme samotnom nemá zmysel sa baviť, jeho "kvality" zodpovedajú tunajšiemu hodnoteniu.(11.7.2012)

• Crocuta

Stokrát, ba víckrát omletá historka o prosté dívčině, jíž je nabídnut královský titul. V kolika verzích jsme už takový příběh viděli? Šlo o řadu amerických produkcí, francouzskou obměnu a mnohé další - no a teď přicházejí se svou troškou do mlýna i naši západní sousedé. V jejich podání není téma o nic nosnější, naopak je stejně k zblití jako verze ostatní. Tímto filmem dostává prudce sestupnou tendenci i kariéra Felicitas Woll, která se sune od jakž takž přijatelných "Holek" co "to chtěj taky", přes celkem příjemný "Berlín, Berlín" do hlubin komerčního televizního suterénu.(7.10.2007)

• Blackberry

Aj keď si človek povie, že je to len fantázia a nemá to nič spoločné s realitou, dokáže si to pozrieť a trochu prepadnúť sladkému príbehu lásky a romantiky. Určite lepšie ako tie nekonečné Rosamunde Pilcherové ci Ingy Lidstromové. A po dlhšom čase som opäť zazrel Felicitas Woll a bolo to celkom príjemné.(8.12.2007)

• castor

* pro Felicitas Woll. I kdyby jen měla mimózně chodit před kamerou..(9.6.2009)

• davidek

No neměl jsem dnes odpoledne chuť na nic(myslím práci) tak jsem si pustil tuto německou hovadinu. Pěkně jsem si odpočinul a proto žádná ztráta času.(7.10.2007)