poster

Umění války 3: Odplata

 • USA

  Intervention

 • USA

  Art of War III: Retribution

 • Slovensko

  Umenie boja: Odplata

Akční / Thriller

USA, 2009, 88 min

Režie:

Gerry Lively

Scénář:

Joe Halpin

Kamera:

Suki Medencevic

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Billy Jett

Kostýmy:

Julia Schklair
(další profese)
 • MickeyStuma
  ****

  Politické peripetie pokračují a to tentokrát v daleko akčnější režii, než byl koncipován předchozí snímek. Tvůrci se vyvarovali nudného začátku druhého dílu a ihned začali akcí, která nám ukazuje, jak to vlastně bude celé vypadat. Scénář je opět zpracován velice dobře. Napínavá atmosféra se drží po celou stopáž a tak diváka nenechá na pochybách. Pokud kromě akce, kterých tu je opravdu dostatek, sleduje také děj. Wisleyho Snipese vystřídal Treach a vůbec za ním nezaostává. Jen mi vadí, že v českém dabingu má stejný hlas jako Snipes. Pravda, jedná se o stejnou postavu, ale přeci jen by to mělo být i hlasově odlišeno. Jako v originále. I tak se opět jedná o kvalitní akční snímek, ke kterému se rád v budoucnu vrátím.(22.4.2014)

 • SeBig
  **

  Sice první dva díly se Snipsem nesnášim, ale já se na ten třetí díl nějakým úchylným zbusobem těšil. A byl jsem mile překvapen. Je to béčko jak svin, s tupou akcí a ještě tupějšíma fightama, ale i přes tyhle "maličkosti" mě to docela bavilo.. i kdyz stojí za hovno tak akce tam je teda víc než v obouch předchozích dílech dohromady, příběh jednoduchej a hlavně Treach mi přišel na to jak ho neznám docela cool týpek, hlavně mě dostalo jak tam stojí uprostřed přestřelky s kvérama v obou rukách, střílí a ani se nekreje.. jo ty akční scénky tam byly fakt směšný, ale aspon se tam něco dělo, a dalo se na to koukat narozdíl o těch předchozích unuděných ukecaných hovnech co si na něco strašne hráli..SNAJPSI fakt si mi tam nechyběl.(31.1.2018)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $10miliónov║ Bezvýznamné béčko, kde nič nezaujme a všetko sa nesie v odbitej povrchnosti, vrátene súbojov a akcie. /10%/(23.8.2009)

 • Smok
  *

  To otrepané klišé s atómovými bombami v rukách teroristov už snáď neplatí ani na malé deti...(15.6.2010)

 • Ouwen
  odpad!

  Komentář uživatele MickeyStuma neberte vážně. Protože tohle má do minimálně podprůměrného akčního filmu dost daleko. 0/10(22.9.2014)

 • Leo Lee

 • - Tento film bol natočený ešte pred druhým dielom bez hereckej účasti Wesleyho Snipesa, avšak keď ten deklaroval ochotu vrátiť sa k tejto sérii, producenti sa rozhodli s distribúciou počkať a uvažovali aj nad premenovaním filmu, aby nenadväzoval na originálnu snímku. Keď sa však druhá časť stala prekvapujúco hitom na DVD, producenti sa rozhodli využiť úspech a film uviedli ako tretiu časť. (beso74)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace