Komentáře uživatelů k filmu (2 588)

Šokující!!! Děkuji Mendesovi za překvapení roku a zatím nejlepší, syrovou bondovku s brilantním záporákem, nesupermanovským, ale velmi lidským Bondem a netypickou Bond-girl M...... Skvělá pocta 50.letému výročí, kruh se uzavřel.(4.11.2012)

Je to prostě standardní píčovina jak James Bond, no. Co mě ale potěšilo, že ve filmu snad desetkrát uvidíme britskou vlajku, ale ani jednou tu unijní. Je to film ze současnosti, ale tímhle vypadá, jako by byl natočený před dvaceti lety. V tom už musí bejt ňáká politika, přece, ne?(5.11.2012)

První "bondovka" v kině... Těšil sem se opravdu dost, už jen to vysoké hodnocení. Možná, že až zbytečně moc, páč já bych tomu 85 % nedal. Co se týče filmařiny, tak Mednes odvedl sakra dobrou práci. O úvodních titulcích bych mohl básnit hodiny... A zbytek filmy taky na jedničku. CO mi ale přišlo až příliš slabý, tak je děj. První půlka ještě šla, sice žádná pořádně zamotaná a komplikovaná zápletka, ale šlo to. No, ale co měl znamenat ten "výlet" do jaké si řitě ve Skotsku k Hagridoj do domečku? Největší šéfka englické tajné služby a jede si s jedním borcem a jednou pistolí za dědulou, kterej je má ochránit na samotě někde v blatech? To mi přišlo tak stupidní, že dál rači nebudu psát. O hlávním záporákovi je slyšet samá chvála, já bych to tak růžově neviděl, zahrál to dobře, ale nevěřil jsem mu to. Celkvý dojem je dobrý, suprově se na to kouká a když člověk dost přihmouří vočko nad debilním dějem, tak je to vlastně i dobrej film. Každopádně to uteklo jako voda a já se můžu konejšit tím, že sem byl v kině na Bondovi, Jamesoj Bondovi :o)(5.11.2012)

Absolutně opojnej film. To co před šesti let "načal" Martin Campbell teď naprosto, ale naprosto kurevsky dokonale "uzavírá" Sam Mendes. Finále ve stylu starý školy je perfektní (hláška "Vítej ve Skotsku" asi vejde do dějin) a u posledních zhruba tří minut jsem se smál jako totální kretén. Ps: finále se fakt nemohlo kvůli svý symboličnosti odehrávat nikde jinde...(6.11.2012)

(SPOILER ALERT) 5* nedám, lebo si myslím, že Bardemova postava si zaslúžila M zastreliť, na tú scénu ostalo veľmi veľa hollywoodu a trochu ma to sklamalo. nič to ale nemení na tom, že sa jedná o jednu z najlepších Bondoviek vôbec. je skvelé vidieť, kam sa Bond za 50 rokov dostal a je super že sa to narozdiel od Quantumu nehrá na Bourna. a k tomu skvlá Judi Dench, GENIÁLNY Bardem (tam bude oscar, cejtím to v kostech velebnosti) no a Daniel mne len dokázal že je to skvelý Bond novej generácie. A chcem ho ešte aspoň 5x(9.11.2012)

Hudba úžasná :) Daniel Craig je můj favorit již od "Po krk v extázi" a bondovky jsem začala sledovat až díky němu :D :D Bohužel v tomto filmu mi přišel poněkud "uzavřenější" a ani jsme se moc nemohli pokochat jeho tělem :D :D Film má skvěle propracované úvodní titulky, kde si opravdu vyhráli s detaily, které obsahovali dost ukázek toho, co ve filmu uvidíme :) Ale co byla perlou celého filmu a na co vzpomínám opravdu nejvíc je Javier, jehož herecký výkon mě naprosto ohromil, jelikož zde prostě ukázal, že svou práci odvádí na maximum a do koho všeho se dokáže převtělit a já bych s ním prostě šla na kafe i s těmito bílými vlasy :D Co mě překvapilo bylo, že Bond nedal najevo skoro žádné city k dané "bondgirl", aby mohl na konci filmu se zlomeným srdcem pomstít její smrt či dát najevo více nějaké emoce :) Skvělý byl vjezd metra pod vymezenou trasu :D :D A když "M" přednášela poezii a Bond se za ní hrnul do soudní síně a snažil se ze všech sil, tak to jsem opravdu měla neskutečnou husinu :) - To byl pro mě nejlepší moment z celého filmu. Skotsko bylo ukázáno v dost "pošmurném" prostředí, i když toho jelena u vjezdu bych brala :D A Ralph Fiennes na mě už zrovna nepůsobí jako nějaký sympaťák a raději bych tam viděla jako bratra Josepha :D Získala jsem z filmu také úžasný tip na sázku aneb panák se škorpiónem :D Celkově hlavně závěr na mě působil dost neukončeným dojmem a prostě "něco" mi na celém filmu nesedělo. Ale Naomie Harris to rozhodně nebyla ;) Něco mi tam prostě chybělo...A rozhodně vím, co mi bude chybět příště... Judi Dench.(9.11.2012)

Nejsem pravou a kovanou fanynkou Bonda - Jamese Bonda, přesto musím uznat, že ani 143 minut ve mně neprobudilo pocit nudy či trapnosti. Jednak si myslím, že tah odkrýt "kořeny" Bondovy osobnosti vůbec nebyl špatný a jednak a to především!!! je Javier Bardem jeden z nejlepších padouchů poslední doby. Snad jen Joker ho v mých očích pořád o ten pověstný fous převyšuje. Přesto si myslím, že právě učast takto zahraného padoucha, vystřelila pro mě tuto bondovku na 4 hvězdy a Javierovi tleskám!!! Po druhém zhlédnutí měním z 4 na 5 hvězd!(11.11.2012)

Mendes se dokázal přizpůsobit a dodal Bonda podle šablony na kterou jsme my, co ho máme rádi, zvyklí. Jen ta technika při výrobě filmu je dokonale současná, naopak některá Bondova technická zařízení jsou příjemně klasická. 90%.(13.11.2012)

Bond je upocenej a sexy, Q je chytrej a sexy, Silva jokerovsky neodolatelnej, neonová scéna ze Šanghajskýho mrakodrapu uchvacující a míra zábavnosti a vtažení do děje je übervysoká. Takhle cool biják kina dlouho neviděly.(14.11.2012)

• grizly007

Velmi nudný akční film kterých chytá plusové body jen proto že je to Bondovka. Nudil jsem defacto nonstop. Časy se mění a hlavní záporák je megabuzna....Q má sestřih jak chlapci ze slavného seriálu Profesionálové. Prostě o ničem. Nadhodnocení mě zde nepřekvapuje. Je přece tak cooooooool dávat 5 hvězd jen protože je to Bond. Když to srovnám se Zlatým Okem které jsem si dal nedávno tak je tohle spíše sračka než film který by si zasloužil víc jak 1 hvězdu. Craiga by měli už vyhodit. Jako Bond působí unaveně a nezáživně. Myslim že je čas na změnu. Je to jeden z nejhorších představitelů Bonda vůbec.(18.11.2012)

• majo0007

Najhorší Bond s Craigom a zároveň jedna z najhorších bondoviek. Ak by nebol v hlavnej úlohe Craig, ale podobný vešiak na prádlo ako Lazenby, môže si Skyfall podať ruku s průserom On Her Majesty's Secret Service. Na Bonda idem do kina kvôli popcornovej akcii, a nie čumeť na psychologické drama. Túžba pozrieť si to znova = 0%. Finále bohapustá vykrádačka počnúc High Noon, cez Outlad až po Witness. Ak v ďaľšej časti začne Bond recitovať podobne prijebanú básničku ako teraz eM, boh ochraňuj divákov a kráľovnú.(19.11.2012)

Pěkná bondovka, jen mi tam chybělo více vychytávek od Q. Taky to na můj v kus bylo dost akční, ale to v posledních dílech není o nic lepší. Dějově to bylo super a záporák taky dobrej. Zničení DB5, ale Bond jim to dobře vrátil.(9.12.2012)

málokterý film zkouknu v kině 2x....(19.12.2012)

"Čekal jste vybuchující pero? To už nepoužíváme." Dvě věty přesně vystihující vývoj, kterým se Bond ubírá - na úkor technických vychytávek přibývá akce a přímočařejšího jednání, nevyjímaje sentiment (slzička v závěru), motivující proslov (Judi a její báseň) a okatý patriotismus (za Craigem "nenápadně" plápolající britská vlajka). I přesto je Skyfall mnohem zábavnější a lépe technicky zvládnutý než předchozí Quantum of Solace (ze střihu mi bylo na zvracení) a z celkového pohledu na bondovky vyčnívá. Btw. člověk si prostě nemůže nevzpomenout na Straw Dogs a Home Alone!(22.12.2012)

Doprdele zistil som, že písať koment po 3 hodinach od skuknutia filmu je namahave a zatiaľ ma napadlo len toto čo ste doteraz prečitali. Dal som síce 5* ale ja chcu Bonda nevraskaveho main gatt! A Bardema neštrvavého a blond bol fajn len tak mimochodom! A Dench dlhovlasu (ano ironia)... A Fiennesa chcem hociakeho, ten bude furt božský! Ale konečne sa môžem cítiť ako Q, áno mám neviditelné akné. Konečne sa citim byť použitelny. Film totalna nakladačka s fefečilironkami. OST♫ 4/5 Príbeh 5/5 Výkony 4/5 Napätie 4/5 Humor 3/5 ... 90%(3.1.2013)

Nenudil jsem se, to bych rád řekl úvodem, ale že by to byla nějaká extra bomba. Asi jsem hloupý a malichernou motivaci hlavního záporáka prostě nechápu, stejně tak nechápu motivaci Bonda. Samotný záporák mi totiž nepřijde nijak uber cool bad ass, který by dokázal hýbat děním a naopak z Bonda se stal prakticky jenom bodyguard. Takže příběhově mi to moc nesedělo a dám ruku do ohně za to, že kdyby se to jmenovalo jinak než James Bond tak by to takové hodnocení nemělo. Jinak po filmařské stránce je to samozřejmě zvládnuto dokonale. Mimochodem vítám krásné odkazy na klasického Bonda, hlavně v závěru filmu.(6.1.2013)

Nepřišlo vám to místy úplně okopírované z Batman - Dark knight ?!!(22.1.2013)

• Marrdaa

Měl jsem za to, že bez Pierce pro mě bondovky skončili. Daniel Craig jako pokerface zahrál v Casino Royale za jedna a tak svitla ještě malá naděje, že by ? V QoS to už byl ten nabubřelý Craig jak ho všichni známe a film byl přeplácaný nesmysly . 007 bez vtipu, šarmu a všeho, co mu doposud nechybělo, stojí celkem za vyliž...del. Skyfall je podle mě asi tak o 5% lepší protože se dá brát jako průměrný akční film s nadprůměrným Quantem hovadin. Chtělo by to něco fresh a už panebože vyhodit ten přešlap. Tohle je pro mě rozhodně NE dalšímu dílu s Danem !(29.1.2013)

I přes nudný trailer nakonec překvapil poutavým dějem, který na začátku oslnil hrou světel a barev (v prostředí moderního Šanghaje pastva pro oči). Akce od začátku až do konce. Výborné pojetí hlavního záporáka, kterému člověk chvílemi i fandí. Skvělá hudba tu a tam připomínající soundrack z Body of Lies. A úvodní song s úžasným zpěvem Adele. K tomu konečně dramatický závěr = pro mě nejlepší ze série moderních bondovek.(9.2.2013)

"Čekal jste snad vybuchující pero? Tímhle se už nezabýváme." -Q-(22.2.2013)