Bond je iba jeden, Craiga zbozňujem a už nemám, čo dodať. ( zase som zamilovaná ) - http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI Isherwood nesklamal, ako nikdy predtým -Adele (wannabe Bond Girl ) je cool a pridáva filmu šťavu. - a teraz poďme hlbokomyšlienkársky filozovovať.(24.11.2012)

Craig svého Bonda začal pozvolna. Casino Royale bylo fajn, přineslo víc realismu, parkur a první nástin nového Jamese. Ale celý ten příběh byl takový rozplizlý. V Quantum of Solace se JB konečně rozjel, ale pro změnu akční sekvence byly nastříhány možná víc epilepticky, než by mi bylo příjemné. Ale tenhle komentář nepíšu k prvním dvěma dílům (prvním dvěma dílům s Craigem, než bude náhodný čtenář něco namítat), že ano! Skyfall je pro mne totiž jeden z nejlepších filmů z téhle série. Poprvé jsem ho viděl v kině a byl naprosto unešen, podruhé po osmi letech v televizi a moje nadšení přetrvává. Skvělý příběh, který uzavírá některé staré rány a motivy z předchozích dvaceti dvou dílů, vyzrálý Craig jako James, bizarní, ale schopný blonďák Bardem... A místo obligátní Bond-girl Judi "M" Dench, protože si konečně někdo vzpomněl, že jde o skvělou herečku, a tak jí věnovali třetinu filmu... Plus jako bonus na závěr dokonalá skotská krajina.(16.2.2020)

Nový James Bond je souběžně inovativní i klasický, přitom bez pochyb sourodý, koherentní a elegantní. Přijímá nedostatky svého konceptu a přetváří je v přednosti - tohle je skutečně práce hodná mistra. Sam Mendes, vypráví poutavě, vykresluje efektně a ze Skyfallu vykouzlil špičkový akční film, schopný obstát i bez kódového označení 007. Snad jen onen "klasický" rozměr snímku mi brání ve vykřiknutí slova "geniální". A Daniel Crag? Role nedokonalého agenta ze staré školy mu sedí nejlépe. 9/10(28.10.2012)

Vám všem, co jste sem vylepili pět nebo čtyři hvězdičky, se jako líbí Bond bez akce?? Bond bez pořádné Bondgirl a Bond s těmi největšími klišé filmového světa?? To se mi má zamlouvat, že záporákovi vychází vše do detailu a snad na sekundu přesně, a že 007 se po fightu v ledové vodě ještě potopí pro nějakou prskavku do hlubin a to vše na jeden nádech?? Né, já chtěl uvěřitelného Bonda, viz Casino Royale. Aby někoho zpráskal, sejmul nebo rozmačkal autem, ale zároveň se u toho ušpinil, zadejchal a stříkal z toho adrenalin a trocha krve. Jo, jasně, Mendes to natočil podle sebe, takže jako ´oldschool´ plný uhlazeností, nelogičností, střídmou dávkou průměrné akce (úvodní scéna ale byla fajn), záporákem, který počítá absolutně se vším, a nudným finále. Sorry, ale mně se to takhle moc nelíbí. Craig zůstává stále numero uno, Bardem bezvadnej. Stylová variace otřepané hlášky ´protřepat, nemíchat´. Souboj ve tmě s neonovými osvícením wtf! Varan wtf! Rozpočet wtf! Výdělek WTF! 200 miliónů dolarů(rozpočet)/1080 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(4.1.2013)

Nikdy jsem nezažil za 144 minut víc orgáčů ( myslím těch filmovejch,uklidněte se zase, milé děti ) jak tady. Totální král nařezů. Možná tenhle Bond nepůsobí až tak bondovsky jak za straých dobrých časů, ale kurva berme v potaz, že je jiná doba všechno se vyvijí a proč by mělo každé pokračování jen kopírovat mustr, který sic milujeme, ale už ho dávno máme. Já jsem ze Skyfallu nadšen, co nadšen ja radostí začal mluvit mandarinsky. Skyfall nikde nedrhne, především poprvé u Bondovky jsem cítil strach o hlavní hrdiny, příběh paráda, způsob vyprávění, kdy se třeba nějaký to tajný hovado ptá naší milovaný nulanulasedmičky na Skyfall, já netušil a pak, až po x minutách jeden záběr, nic víc, žadný vysvětlování, žádný, halooo, diváku debile, my ti to všechno vysvětlíme. Vůbec. Aknčí scény, no ty kráso, tohle asi hned tak něco nepřekoná, za všechny třeba ten fight proti světlům z neonů, kdy jsou vidět jen tmavé postavy, odpal metra, no prostě žrádlo všech žrádel říkám tohle nepřibije ani svíčková z mladýho bejčka. Hrozně se mě líbila ta holící scéna, tolik erotična a smyslnosti už jsem dlouho z plátna necítil. Ona ostatně i ta sprchovská byla dobrá, taková něžná. Propracovanost postav vynikající a zase, udělej si diváku na jednání všech postav svůj názor aneb nic není černobílé. No a herecký výkony ? Dan Craig, Judi Dench a Javier Bardem zahráli oscarově o tom není pochyb. Sam Mandes na hrad ! protože stvořil biják, proti kterýmu všechny ostatní letošní kino hity, působí jak špatně vykvetlý kedlubny. Dopočuju Imax, jednou dvakrát, třikrát.....sedmkrát a ideálně s přítelkou nebo kámošem na vedlejším sedadle, protože dvě nuly vedle sebe (myšleno z bondího pohledu) v sedmý řadě, to je přece zatraceně sexy.(31.10.2012)

• - Při závěrečné scéně uběhne během krátké diskuze Bonda (Daniel Craig) a Moneypenny (Naomie Harris) na střeše v Londýně na hodinách Big Banu více než dvacet minut. (jujec)

• - Bond (Daniel Craig) nosí ve filmu hodinky Omega Seamaster Aqua Terra Mid Size Chronometer 231.10.39.21.03.001 a Omega Seamaster Planet Ocean 232.30.42.21.01.001. Již tradičně byl při premiéře filmu představen i nový model hodinek Omega The Seamaster Planet Ocean 600M SKYFALL Limited Edition 232.30.42.21.01.004, které byly vyrobeny v číslované limitované sérii 5007 kusů. (Roland Sands)

• - Ikonický Aston Martin DB5 se ve filmu objevuje ve třech různých podobách. Kromě dnes neuvěřitelně vzácného a drahého  skutečného auta byly použity ještě makety v měřítku 1:3, vytištěné na 3D tiskárně, a pak také přemaskované starší Porsche 928, které bylo upraveno přímo v dílnách Aston Martinu. (Zdroj: imcdb.org) (Stejšn)