Rozpočet $200miliónovTržby USA $304,360,277Tržby Celosvetovo $1,108,694,081Tržby za predaj Blu-ray v USA $50,095,532 //počet predaných kusov 2,473,415Tržby za predaj DVD v USA $44,666,493 //počet predaných kusov 2,638,803║ __ Kolekcia Bond 50: Tržby za predaj Blu-ray v USA $89,702,673 //počet predaných kusov 494,549 ║__ Sam Mendes a akcia nejde až tak dokopy, dejový koncept ujde a Mendes sa snaží vystavať drámu ale..., určite to je ale hodnejšie než predošlé Quantum of Solace ale na Casino Royale a jeho kompaktnosť a dravosť sa to nechytá, tento diel je skôr taká retro dôchodcovská etapa kde ako keby už Daniel Craig dožíval a pýtal sa o výmenu. Samozrejme že Craig svoju úlohu slušne ustojí ale absolútne ho zatieni Javier Bardem, ak by dejové neduhy boli vybrúsené tak by to bola slasť, lebo Bardem ako zloduch v danom koncepte mohol úžasne fungovať a aj preto si nepomôžem ale scenár mi príde na rýchlo zbúchaní alebo počas natáčania menení, lebo miestami to dosť striela mimo, hlavne keď chce Bond na vlastnú päsť ukryť M a to skoro bez výbavy a zbraní. Podstata je taká pozerá sa na to dobre, hlavne od chvíle čo nastúpi v druhej polovici filmu zloduch Bardem. V rámci štábu je tam cítiť aj druhého režiséra Alexander Witt-a, ten určite kočíroval akciu a bezpochyby aj skúseného strihača Stuart-a Baird. Osobne som od filmu čakal ale viac. /videl v kine: 80%/(31.10.2012)

Bond propojuje svůj svět celkově, to nové od posledního představitele a reflektuje i společnost. Působí svěže, poutavě i seriózně, je odvážný a my jsme svědky zásadního snímku i zábavy, pravého filmového umění i filmu, při němž srdce milovníka pohyblivých obrázků plesá a v případě chlapů se můžeme cítit i jako malí kluci a nemusíme k tomu nutně mít 3D nebo monstrózní roboty. A jsme zpátky u té vážnosti. Bál jsem se toho a bojím se pořád...něco tak báječného totiž nevydrží příliš dlouho. Působila na mě i jistá odtažitost, mimo jiné také proto, že v tomto díle působí emoce míň, je to dáno vztahem k jinému typu ženy, než jaký byl zobrazen od Casina Royale. A také částečný návrat do starších dob, i když Bond už nemůže být nikdy stejný. To by bylo ostudné. Dovolte mi proto jistou rezervu, 90%.(1.11.2012)

První bondovka, kterou můžu označit za umělecké dílo. Věděla jsem, že ve chvíli, kdy se vřítí do bondovského světa vizionář Sam Mendes, všechno obrátí vzhůru nohama. Ale tohle? Krystalické old fashioned potěšení, říznuté moderními hrozbami a ještě vydatnou dávkou osvěty od Mr. Mendese. A ti herci!!! Bond už nikdy nebude stejný jako dříve. A mně nezbývá než tleskat a tleskat a...(16.2.2013)

,,STAREJ PES, NOVÝ KOUSKY....“ /// Bond. James Bond. To je obchodní značka, která od první minuty řve: ,,chlastej Heineken, smrdíš páč nemáš parfém…“, hodinky, obleky, auta, zbraně…. a teď se ke všem těm nepodstatnejm kravinám přidal i film, jakožto kurevsky vyvoněná reklama na agenta Jejího veličenstva. Vím co píšu, páč pro mě Bond (James Bond) začal existovat až s Craigem (– nebo za to může Martin Campbell?). A jestli je TAHLE ,,bondovka“ důkazem, že starej Bond je mrtvej, tak mě to vůbec nevadí. V paměti mi zůstane dlouho dobrej příběh, parádní akce i nádhernej záporák Bardem. Ten film má (skoro) všechno, jen….jen do úplnýho orgasmu něco chybělo. Prostě Bond. James Bond. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bond. James Bond. 2.) Javier Bardem. 3.) Sam Mendes, Thomas Newman a Roger Deakins. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(27.10.2012)

"Nie je hanbou priznať, že strácate dych. Hanbou by bolo priznať to neskoro." Bomba. Mrazivý ústredný psychopat, skvelé a veľkolepé akčné scény, prekvapivé finále á la Sám doma 4: Sám v akcii a pôsobivá atmosféra "zlej a nepokojnej doby", plnej nezmyselných útokov, terorizmu a spol. Po Jeden svet nestačí asi najlepšia bondovka. Vôbec. Kino Považan NMnV 2012(18.1.2017)

• - Jedná se o první "bondovku", ve které slyšíme Q (Ben Whishaw) říkat slovo "shit". (superbond007)

• - Sam Mendes nechal vytvořit kulisy na základě délky chůze, kterou jednotlivé postavy během svých replik vykonají. Sám dokonce vše odkrokoval a naměřil. (Brousitch)

• - Bond (Daniel Craig) nosí ve filmu hodinky Omega Seamaster Aqua Terra Mid Size Chronometer 231.10.39.21.03.001 a Omega Seamaster Planet Ocean 232.30.42.21.01.001. Již tradičně byl při premiéře filmu představen i nový model hodinek Omega The Seamaster Planet Ocean 600M SKYFALL Limited Edition 232.30.42.21.01.004, které byly vyrobeny v číslované limitované sérii 5007 kusů. (Roland Sands)