Bond propojuje svůj svět celkově, to nové od posledního představitele a reflektuje i společnost. Působí svěže, poutavě i seriózně, je odvážný a my jsme svědky zásadního snímku i zábavy, pravého filmového umění i filmu, při němž srdce milovníka pohyblivých obrázků plesá a v případě chlapů se můžeme cítit i jako malí kluci a nemusíme k tomu nutně mít 3D nebo monstrózní roboty. A jsme zpátky u té vážnosti. Bál jsem se toho a bojím se pořád...něco tak báječného totiž nevydrží příliš dlouho. Působila na mě i jistá odtažitost, mimo jiné také proto, že v tomto díle působí emoce míň, je to dáno vztahem k jinému typu ženy, než jaký byl zobrazen od Casina Royale. A také částečný návrat do starších dob, i když Bond už nemůže být nikdy stejný. To by bylo ostudné. Dovolte mi proto jistou rezervu, 90%.(1.11.2012)

Nejsem takový romantik jako Bond, abych vsadil kufr Eur na červenou, ale o černé již nějakou dobu uvažuji. Než to udělám, tak musím konstatovat, že bondovský nadhled je pryč, bondovy hračky (kromě bagru) jsou pryč a bondgirl si toho moc neužila. Nicméně příběh má něco do sebe, je příjemně zdrsněn krvavým šmirglpapírem a disponuje tak směšně démonickým záporákem, že jsem nedostal jinou možnost, než se příjemně pobavit.(1.3.2013)

Nebál jsem se toho. U Skyfall se sešlo tolik talentovaných a zkušených lidí, že by bylo přímo zarážející, kdyby bylo výsledkem něco menšího, než senzace. Přesto mě výsledek dostal. Nápaditá akce (úvod, bojová „stínohra“), výborné dialogy a především skvěle vykreslené postavy, v nichž mají i malé postavy opravdové zázemí. Nový Bond zrozen. Beru všemi deseti. A Javier Bardem naprosto excelentní. Výborně uchopený i vystylizovaný záporák. Skoro jsem mu fandil.(27.10.2012)

Mérde.... píšu svůj příspěvek po tom, co jej shlédlo a ohodnotilo právě teď 9.331 uživatelů ČSFD a já nevím kolik těch lidí sem mrsklo svůj komentář (je jich v tuto chvíli 12%).... Jak je tedy možné, že z těch skoro 10.000 párů očí a za předpokladu 100% gramotnosti sem do komentářů ani jeden z této masy, který předpokládám vládne slovem a asi i písmem, že SKYFALL se dá koukat jen se zaplými bezpečnostními pásy, aby jeden nepřipravenej divák nevypadl z křesla???? Jaká to darebnost.... :-) Sem málem dvakrát při sledováni filmu vypadl z křesla v autobuse.... A k filmu samotnému? Co dodat... Bond je Bond, tak to je a doufám, že dlouho bude...... Mňam(23.11.2012)

Ony po něm touží, oni chtějí být jako on. A po skončení kina se mě jeden třicátník s nadějí ve svém modrookém pohledu zeptal, jestli se Craigovi aspoň trochu podobá. Nepodobal. Třemi větami sbalí ženu jen a pouze Bond a pak si k ní nakráčí rovnou do sprchy. 007 není nikdy Sám doma./// Titulková sekvence byla místy velmi stylová, ale někdo trochu moc emo a co do symboliky (i na bondovku) primitivní. [Kino](11.11.2012)

• - Keď na konci filmu, po streľbe z vrtuľníka, vybuchne Bondov (Daniel Craig) Aston Martin DB5, tak v skutočnosti to nebolo pravé auto, ale iba jeho 3D verzia. (marciano)

• - V úvodní honičce, kdy Bond (Daniel Craig) najíždí motorkou do hrazení mostu, se motorka odráží zpět, avšak v dalším záběru letí přes hrazení spolu s Bondem. (Kriklan49)

• - James Bond (Daniel Craig) by Aston Martin DB5 s poznávací značkou BMT216A a s vybavením z filmu Goldfinger (1964) mít neměl, protože ve filmu Goldfinger jeho auto narazilo do zdi a bylo výrazně poškozeno. (superbond007)