Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nina Frisk je letuška. Miluje létání a je při něm šťastná – s hlavou v oblacích, daleko od nefungující rodiny a mizerného milostného života. Jednoho dne potká Marcuse a jeho syna Wiliama. Beznadějně se do něj zamiluje a začne toužit po vlastním rodinném životě. Brzy ale zjistí, že nic není tak jednoduché, jak se jeví. (oficiální text distributora)

Recenze (15)

Raketka29 

všechny recenze uživatele

Popravdě nevím za co tu hvězdičku dávám. Asi za to že jsem neusnula. Postavy jsou nudné a nepříjemné. Dala bych ještě jednu za pár vtipných hlášek ale bylo jich opravdu pomálu a navíc jsem ani chvílema nechápala český překlad "Letuška" jelikož letuška byla ve vzduchu celkově tak 10 minut. Díky bohu že ten film byl za 49,- a byly v balení dva. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Nina Frisk je letuška. Problémov na tomto svete má dosť, tak od nich uteká do oblakov. Keď sa konečne zaľúbi a všetko by sa malo začať obracať k lepšiemu, tak zistí, že sa zaľúbila do týpka s deckom, ktorý ju zas až tak moc nežere a je tak trochu zvláštny. A ja sa pýtam, čo ako má byť na tomto výplode zaujímavé? Nezaujímavý a imho zbytočný pohľad do intímneho života nejakej severskej letušky. Dve hviezdy budú pre Ninu až moc. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Naprosto průměrný film ze Švédska, který je částečně romantickou komedií a částečně dramatem. Oceňuji, že tento snímek se částečně odehrává v prostředí letecké dopravy. Takových filmů opravdu není mnoho. Ale jinak příliš chvály na adresu filmu Letuška adresovat nemohu. Tohle byl prostě průměrný, místy nevýrazný film, který se hodí, pokud si chcete zarelaxovat a o ničem nepřemýšlet. Řeší se tu totiž celou dobu pořád to samé. Rodinné vztahy, milostné vztahy, prostě jenom samé vztahy. Nic originálního, nic, co by vám dalo jistotu, že si na tento film vzpomenete i za měsíc od doby, co jste ho viděli. Jistě, tenhle film není nijak extra špatný, ale bohužel zde není vůbec nic, díky čemu bych si ho mohl výrazněji zapamatovat. Takže dějově je to zcela průměrný film. Herecké výkony jsou v normálu, tam není vůbec co vytknout. Nevím, jestli tenhle film hodnotím přísně proto, že už od severských filmů očekávám určitou kvalitu a jsem namlsaný kvalitními severskými filmy. Může to tak být, ale pravděpodobnější je to, že film prostě je průměrný. Takže když už něco o letuškách, tak doporučuji spíše americký film Letuška 1. třídy. Ten je o něco málo zajímavější. Tomuto filmu uděluji tři hvězdičky. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Když si představím, jak by asi příběh obyčejné letušky natočili Američané...brrr. Nina je holka, která otce nemá, matka je dost magor. Její bratr je z rodinných záležitostí na práškách. Ona to řeší tím, že pořád lítá a radši vůbec nepřemýšlí. Bere si pořád služby, pracuje, nemá závazky, maximálně na jednu noc z diskotéky. No a pak potká chlapa s děckem, čerstvého vdovce. Ten má v hlavě galymatyáš a není co chce. Zabouchne se do něj a tak se to zamotá. Ve filmu v podstatě nikdo není normální, takže je to "jako ze života". To se mi na tom asi líbí nejvíc, je to takové civilní, žádná bombastičnost. Navíc je Sofia Helin mimořáně sympatická letuška a hraje to dobře. 80% ()

Zmiu 

všechny recenze uživatele

Musím dát za 4. Skvělé hlášky a rady do života. Nina má problémy v milostném životě, ona i její bratr mají traumata z dětství, které její bratr řeší návštěvou psychoterapeuta. Jejich matka žije s chlapem, kterého její děti nesnáší. A pak si Nina najde chlapa, který vlastně neví, co chce. Není tak těžké s někým se seznámit, jako ho pak představit své šílené rodině, kde vaše matka pověsí hroznou fotku z dětství na zeď, a neustále vás ztrapňuje. No prostě jako ze života, a také to dopadne tak, jak to většinou v životě je. ()

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Barceloně ve Španělsku, v Kodani v Dánsku, v Římě v Itálii, Stockholmu, Täby a v Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)

Reklama

Reklama