Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nina Frisk je letuška. Miluje létání a je při něm šťastná – s hlavou v oblacích, daleko od nefungující rodiny a mizerného milostného života. Jednoho dne potká Marcuse a jeho syna Wiliama. Beznadějně se do něj zamiluje a začne toužit po vlastním rodinném životě. Brzy ale zjistí, že nic není tak jednoduché, jak se jeví. (oficiální text distributora)

Recenze (15)

freddy 

všechny recenze uživatele

Naprosto průměrný film ze Švédska, který je částečně romantickou komedií a částečně dramatem. Oceňuji, že tento snímek se částečně odehrává v prostředí letecké dopravy. Takových filmů opravdu není mnoho. Ale jinak příliš chvály na adresu filmu Letuška adresovat nemohu. Tohle byl prostě průměrný, místy nevýrazný film, který se hodí, pokud si chcete zarelaxovat a o ničem nepřemýšlet. Řeší se tu totiž celou dobu pořád to samé. Rodinné vztahy, milostné vztahy, prostě jenom samé vztahy. Nic originálního, nic, co by vám dalo jistotu, že si na tento film vzpomenete i za měsíc od doby, co jste ho viděli. Jistě, tenhle film není nijak extra špatný, ale bohužel zde není vůbec nic, díky čemu bych si ho mohl výrazněji zapamatovat. Takže dějově je to zcela průměrný film. Herecké výkony jsou v normálu, tam není vůbec co vytknout. Nevím, jestli tenhle film hodnotím přísně proto, že už od severských filmů očekávám určitou kvalitu a jsem namlsaný kvalitními severskými filmy. Může to tak být, ale pravděpodobnější je to, že film prostě je průměrný. Takže když už něco o letuškách, tak doporučuji spíše americký film Letuška 1. třídy. Ten je o něco málo zajímavější. Tomuto filmu uděluji tři hvězdičky. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Nina Frisk je letuška. Problémov na tomto svete má dosť, tak od nich uteká do oblakov. Keď sa konečne zaľúbi a všetko by sa malo začať obracať k lepšiemu, tak zistí, že sa zaľúbila do týpka s deckom, ktorý ju zas až tak moc nežere a je tak trochu zvláštny. A ja sa pýtam, čo ako má byť na tomto výplode zaujímavé? Nezaujímavý a imho zbytočný pohľad do intímneho života nejakej severskej letušky. Dve hviezdy budú pre Ninu až moc. ()

Reklama

gjjm odpad!

všechny recenze uživatele

WTF? Blondýna jménem Nina, o níž se tvůrci filmu nejspíš domnívali, že je okouzlující, se, aniž by to z děje nějak vyplývalo, vyspí s nějakým divným chlápkem jen proto, že jí o něm nějaký jiný divný chlápek řekne, že měl těžké dětství a protože jejího původního přítele, který je trochu divný, terorizuje jeho matka (terorizuje = donutí ho, aby nechal Ninu jet taxíkem místo aby ji svezl do práce), a protože ten její původní přítel chce, aby se chlápek, který hodil broskev po její dceři, omluvil. Ach jo. Jo, a ta ženská, co se vyspí s tím druhým divným chlápkem, je letuška toužící po povýšení. Chápete, ne? Byl by to úžasný námět na nízkorozpočtový pornofilm, ale působilo to na mne spíš jako ... hm... instruktážní video k házení okouzlujících úsměvů zabalené do megadebilního dějového schématu? ()

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Veskrze průměré romantické drama s příchutí hořké komedie (tak by se to asi dalo nazvat). Je to film z běžného života, který nám přináší různé problémy. Je tu nervní máma, která žije s opileckým přítelem, její syn, který žije se svou kariéristickou ženou a dcera Nina, která je lehce promiskuitní letuška. Tyto osudy se tak nějak promichávají až do doby, kdy Nina potká, zdá se, toho pravého. Není to špatný film, ale podruhé není třeba vidět. ()

Raketka29 

všechny recenze uživatele

Popravdě nevím za co tu hvězdičku dávám. Asi za to že jsem neusnula. Postavy jsou nudné a nepříjemné. Dala bych ještě jednu za pár vtipných hlášek ale bylo jich opravdu pomálu a navíc jsem ani chvílema nechápala český překlad "Letuška" jelikož letuška byla ve vzduchu celkově tak 10 minut. Díky bohu že ten film byl za 49,- a byly v balení dva. ()

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Barceloně ve Španělsku, v Kodani v Dánsku, v Římě v Itálii, Stockholmu, Täby a v Trollhättan ve Švédsku. (Cheeker)

Reklama

Reklama