Ozzfest 2000

(koncert)

Kusko.t2

Na IMDB sa možno sekli čo sa týka označenia žánru tohto titulu. Dokument to nie je, ide o normálne hudobné vystúpenie Ozzyho Osbournea na Ozzfeste v roku 2000, ktoré režíroval a produkoval Jeb Brien. Ledaže by v tom roku natočil aj dokument o tomto podujatí, ale o tom teda nič neviem (samozrejme ak by ste zistili opak, privítal by som o tom správu). Uvedená minutáž na IMDB by na to dala odpoveď, ozrejmilo by sa tým kde sa stala chyba (či u mňa alebo na IMDB s tým documentary). Pretože možno toto vystúpenie vyšlo na VHS (alebo DVD) s bonusovým dokumentárnym zákulisným materiálom (nevidené), oficiálneho hodnotenia sa zdržím (v tom prípade dokument by sedel)...........Koncert má však trvanie zhruba ¾ hodiny, začína sa krátkym hudobným introm po ktorom sa Ozzy objaví na pódiu v otáčacom kresle ako „Prince of Darkness“ vo výstižnom čiernom tričku s nápisom EVIL a koncert rozbehne vypalovákom I Don't Know. Ozzy publiku neuprel výborné hity svojej kariéry a taktiež na nich nezabúdal každú chvíľu liať vodu z vedra, vodných zbraní a dokonca aj obrieho dela, alebo sa voda valila proste z celého pódia. Celkom slušný prejav, tak na 4*. ()