Broken

Drama / Thriller

USA, 2006, 97 min

• playboxguest

Né úplně špatný, každopádně docela zbytečný a ničím zajímavý film....(27.9.2010)

• S.Quentin QUALE

Tak tohle je omyl, cestou k jiným Broken jsem byl dosti broken. Dvě hvězdy za slušný herce, jinak nuda a zbytečnost. 30%(29.5.2013)

• Looser

Relativně zbytečný film o drogách a Heather Graham (jakovždy hot). Překvapivý casting s Lindou Hamilton, ale jinak toho bohužel v tomhle filmu víc není. Spíš připomíná TV příběh pro středeční večer.(25.1.2008)

• Michelle41

Na tenhle film jsem se dívala vlastně omylem, protože cílem byl ten "druhý" Broken ze stejného roku, takže jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu. Po chvíli čekání mi došlo, že se skutečně žádný horror nekoná a konat nebude... I když být to ještě o něco horší, možná se tak označit dá. Jak již bylo zmíněno - film je to opravdu zbytečný. Dlouhé, nudné pasáže a vlastně je to celé o ničem. Mnohem lepších filmů o drogách je nespočet.(16.9.2011)

• bachacek

Ještě jsem si neověřila, jak se k tomuto filmu dostal soundtrack od Brian Jonestown Massacre - bohužel to ale ani ten nezachránil. Nikdy mě herák tak nenudil.(14.7.2015)

Drogy ničia život! Tvrdí HollyWood. Mám k tomu filmu pravdivý príbeh, ktorý ho presne opisuje a pri tom je to skutočnosť. Na strednej som mal kamoša, ktorý bol v pohode, najprv nechcel ani piť, ani fajčiť a drogy, to úplne vôbec nie...Neskôr na oslave ochutnal alkohol, zachutilo, skončil v nemocnici s trubičkou v oráli a úde. :) Neskôr ochutnal cigu, zachutilo, piko, zachutilo a nakoniec bol z neho drogérista, zmenil sa na podivína. Prišla ale baba, prezívana aj ,,pes", ktorá ho zachránila,aj keď s ním naozaj nechodila, (vlastne sa ani nerozprávala, lebo mala super šracka, asi ešte aj má) uviedla ho na správny smer. Teraz ale fajčí v Brne:D ,čo to už neviem....(22.1.2008)