Reklama

Reklama

Úžasný svět hudby

  • USA Great World of Sound (více)

Americká komedie režiséra Craiga Zobela vypráví o Martinovi (Pat Healy), který se uchází o zaměstnání ve firmě, školící perspektivní „hudební producenty“. Ve dvojici s dalším novým zaměstnancem Clarencem (Kene Holliday), mužem středního věku, který chce začít novou životní etapu, cestují po městech, v nichž jejich společnost dala inzeráty do novin, že hledá nové talenty. Nabízejí jim příležitost, aby mohli nahrát svou hudbu - ovšem za malý poplatek. Zpočátku jde vše skvěle, ale postupně oba začnou pochybovat, zda firma opravdu hodlá dodržet slib, že splní lidem jejich sny. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (3)

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Od iluzí k deziluzi se potácejí dva obchodní cestující, kteří prodávají hudební klíče do velkého světa: bez záruky vrácení vstupného. ()

LukashX odpad!

všechny recenze uživatele

Naprostá ztráta času. Pro kohokoliv. Na filmu není komického vůbec nic. Poselství žádné nepřináší a my jen celou dobu sledujeme spoustu lidí, co se nechávají okrádat a oklamávat někým, kdo je taky okrádán a oklamán. Lituju toho, že jsem byl tak naivní a čekal až dokonce, zda z toho něco vypadne. Nevypadlo. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama