• Německo

Steve Richards

Jeremy Gibbs

Scénografie:

Jon Bunker

Botched vyniká hlavně skvělým humorem, bizarními dialogy, které jsou podávány kvalitními herci srandovně nekvalitní angličtinou (většina herců mluví s ruským přízvukem) a skvěle napsaným scénářem. Trochu mě zklamalo, že ke konci těch překvapení, které na diváka autoři chrlí ze začátku, je už znatelně méně, a že na některých místech se uchýlilo k záchodovému humoru, ale výsledný fantastický dojem mi to nepokazilo. Gore je v něm dostatek, takže si na své přijde i ta část horrorových fanoušků, která by se na obyčejnou horrorově laděnou komedii asi dobrovolně nepodívala (existuje-li taková).(24.2.2012)

• TheDon

Kite Ryane, dlužíš mi 95 minut mýho života ! Větší shit jsem v životě neviděl. Tohle se může líbit tak maximálně člověku, kterýho IQ dosahuje maximálni hranice pěti průměrných fanoušku Majka Spirita dohromady ,tzn. celých pět bodů. To značí těžkou mentální retardaci. A přesně takovej je i tenhle film. Kriminálka? Možná prvních pět minut. Komedie? Ani omylem. Horror? To, že si Ivan Hrozný přibíjí ksichty na zeď z toho horor neudělá. Thriller? Po napětí ani stopy. Tohle je všech odpadů král !(3.8.2015)

,,Ty si Bůh?" ,,Ne, já sem Ďábel!" O.K. rádoby řachanda s pokusem o gore fest, který se nekoná. Trikové efekty na velmi mizerné úrovni, což by nevadilo, pokud by se scéna koupala v krvi. Ale párkrát jsem se zasmál, to zase ne, a tak dám 3 hvězdy. Ivan Hrozný (jako by vypadl z metalové kapely), nábožná rašple s Biblí (zde je jasně ukázáno, že zbraně ženám do rukou nepatří...ostatně vymysleli je muži, že...) a relikvie v podobě kříže. Chvílemi mi sice unikalo, co ta baba chce, ale to zřejmě nebylo důležité. Pobíhání chodbami v rytmu disca a častušek a čekání na to, kdo vyvázne. Proč horror? Že někomu uletí hlava nebo ruka, nebo že se u stropu houpá půlka mrtvoly s vytaženým střevem (co vypadá spíše jako čabajka), ještě neznamená, že dám žánr horror, jelikož strašidelného tu není nic a dokonce se u toho i v klidu najíte. Škoda, že to dopadlo tak nějak asi dobře..... (s protrženým břichem).(26.11.2013)

Mega šialená hovadina! dej nad ktorým radšej ani nepremýšlate a len sledujete... vlastne ono sa nad tým ani premýšlať nedá len sa smiať :-D ale ak sa pýtate prečo som ju (do)pozeral a dal som jej 3* tak odpoveď je: sexy Jaime Murray ktorá mi padla do oka už v seriáli Dexter v ktorom sa ukázala do teraz asi najviac :-)(8.9.2010)

Výtečná hororová komedie, nenudil jsem se ani chvíli. Nenechte se zmást začátkem, který ukazuje spíš na kriminálku než na horor, protože to, co přijde po několika málo minutách, už se hororem rozhodně nazývat dá. Stylový zabiják, zábavný postavy i vraždy a spousta krve. A závěr, kdy krev téměř stříká z obrazovky, je podbarven takovou hudbou, že vám naskočí dlouhotrvající úsměv na tváři. Doporučuju.(25.11.2007)

• - Stephen Dorff byl za tento film oceněn na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007 jako Nejlepší herec. (PußyMagnet)

• - Groznyi (Sean Pertwee) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Oceněno jako Nejlepší hraný film na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007. (PußyMagnet)