• Německo

Zvuk:

Robert Farr

Scénografie:

Jon Bunker

Parádně ujetá splatter-slasher komedie, která svým absurdním pojetím spolehlivě polechtá bránici i odpůrcům jakéhokoliv humoru v "hororu". Ty uvozovky jsou tentokrát na místě, hororu se to dotýká spíš okrajově, i když krve je tu hafo. První minuty se sice tváří jako kriminálka, ale potom, co se partička zlodějů ocitne s rukojmími ve výtahu, začíná ta pravá jízda. Hlášky, super zabiják a zase hlášky. A po dlouhý době taky sympatický obsazení, každá postava tu má svoje pevné místo, žádná nepřebývá. Nejúžasnější hlody ale měli mafián Petr a Alfa muž Boris, kteří díky výborně napsanému scénáři dělají z filmu spolehlivou zábavu. No a pak je tu samozřejmě kráska Jamie Murray...(22.6.2011)

Botched vyniká hlavně skvělým humorem, bizarními dialogy, které jsou podávány kvalitními herci srandovně nekvalitní angličtinou (většina herců mluví s ruským přízvukem) a skvěle napsaným scénářem. Trochu mě zklamalo, že ke konci těch překvapení, které na diváka autoři chrlí ze začátku, je už znatelně méně, a že na některých místech se uchýlilo k záchodovému humoru, ale výsledný fantastický dojem mi to nepokazilo. Gore je v něm dostatek, takže si na své přijde i ta část horrorových fanoušků, která by se na obyčejnou horrorově laděnou komedii asi dobrovolně nepodívala (existuje-li taková).(24.2.2012)

• MossIT

Pro mě další důkaz, že komedie a horor jsou dva z nejhůř kombinovatelných žánrů a pokud se nějaké ingredience přidá víc film se promění v trapnou frašku. Přesně tohle se stalo u Botched. Začátek, kdy se film tvářil ještě vážně, byl výborný, hlavně díky zajímavým vedlejším postavám. Ale ve chvíli, kdy se objevil zabiják, ztratil film veškerou vážnost a začalo trapné zrychlené nahánění jako ve starých animácích, což mi opravdu vtipné nepřijde. Navíc od půlky film už ničím nepřekvapí. Ke konci, kdy by měl film gradovat jsem se už jen řádně nudil. Jinak Jaime Murray k sežrání jako vždy...:-)(2.5.2008)

Výtečná hororová komedie, nenudil jsem se ani chvíli. Nenechte se zmást začátkem, který ukazuje spíš na kriminálku než na horor, protože to, co přijde po několika málo minutách, už se hororem rozhodně nazývat dá. Stylový zabiják, zábavný postavy i vraždy a spousta krve. A závěr, kdy krev téměř stříká z obrazovky, je podbarven takovou hudbou, že vám naskočí dlouhotrvající úsměv na tváři. Doporučuju.(25.11.2007)

• Viktooorka

I když jsem půlku filmu solidně prskala smíchy, faktem zůstává, že Botched je veliká sračka,.. chtěla jsem říct špatný film. Díky tomuhle filmu dostává absurdita nový rozměr. Přestože jsem dala filmu odpad, páč moje svědomí by mi nic jiného neodpustilo, nelituji té hodiny a půl, co jsem u toho strávila. Zvláštní. Že bych zkusila druhou projekci?(16.11.2010)

• - Stephen Dorff byl za tento film oceněn na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007 jako Nejlepší herec. (PußyMagnet)

• - Groznyi (Sean Pertwee) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Oceněno jako Nejlepší hraný film na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007. (PußyMagnet)