• Německo

Steve Richards

Jeremy Gibbs

Scénografie:

Jon Bunker

Výtečná hororová komedie, nenudil jsem se ani chvíli. Nenechte se zmást začátkem, který ukazuje spíš na kriminálku než na horor, protože to, co přijde po několika málo minutách, už se hororem rozhodně nazývat dá. Stylový zabiják, zábavný postavy i vraždy a spousta krve. A závěr, kdy krev téměř stříká z obrazovky, je podbarven takovou hudbou, že vám naskočí dlouhotrvající úsměv na tváři. Doporučuju.(25.11.2007)

• UncleG

Tak předně: Vůbec mi nevadila absurdní brutalita a byl jsem dokonce velmi pobaven tou připosranou atmosférou, která se v úvodu filmu dala krájet. Zpočátku jsem si samým očekáváním málem cmrndnul do trenek, protože něktré podivné figurky "trosečníků v neexistujícím patře moskevského mrakodrapu" neměly daleko ke genialitě. Jenže tenhle film je s přibývající stopáží čím dál horší a horší, místo gradace přichází s každou minutou markantní kvalitativní propad. Jiskřivost ústředního nápadu poměrně rychle vyprchala a pak už jsme se jen potáceli odnikud nikam, přičemž zhruba od půlky to celé tak ňák přestalo být vtipné. Nemůžu ale říct, že by šlo o film, který mě vyloženě prudil. Jenom myslím, že z absurdního ruského dramatu se daly vytřískat ještě minimálně dva plný nákladní vlaky srandy. (2,5*)(28.9.2010)

• Viktooorka

I když jsem půlku filmu solidně prskala smíchy, faktem zůstává, že Botched je veliká sračka,.. chtěla jsem říct špatný film. Díky tomuhle filmu dostává absurdita nový rozměr. Přestože jsem dala filmu odpad, páč moje svědomí by mi nic jiného neodpustilo, nelituji té hodiny a půl, co jsem u toho strávila. Zvláštní. Že bych zkusila druhou projekci?(16.11.2010)

Mám jednu otázku... Jak tohle někdo mohl s čistým svědomím pustit do světa? Už několik let jsem neviděl takovou absurdní hovadinku, která má scénář, který by nevyplodili ani zhulení gumídci. Už úvodní zápletka byla tak béčková, že se mi chtělo brečet a, co si budeme povídat, příběh je skutečně vyhnaný do extrémů až občasné trapnosti po celých 95 minut. A proč tedy dávám ty 4 hvězdy? Prakticky ze stejného důvodu. Čekal jsem zábavnou blbost, ale tohle byla absolutní zvrácenost, kdy jednání některých postav by neosvětlil snad ani doktor Plzák. Krev tu stříká na všechny strany a různé údy jsou ledabyle pohazovány po celém patře. A čas od času se rozsvítí diskotéková světla a začne hrát nějaká krutá oldies pecka, nebo třeba klasická Kalinka. A jelikož jsem dostatečný úchyl, tak jsem se přitom neskutečně bavil. Chtěl jsem dát čisté tři hvězdy, protože tak nereálný příběh a stupidní chování některých postav mě chvílemi naprosto iritovalo, ale nakonec jednu přidám ze speciálního důvodu. Ten důvod se jmenuje Boris Bogdanovič. Nejúžasnější "alfa male" béčková postava od dob Bruce Campbella v Evil Dead perlí doslova každou větou a jeho každá přítomnost na plátně je skutečným osvěžením. Celkově vzato je toto skutečně originální dílo, které ovšem asi ocení jen ti, kteří mají podobně zvrácenou mysl, jako já... A možná ten, kdo má rád všudypřítomné herce napodobující ruský přízvuk...(12.1.2009)

Stephen Dorff žije!!! Tak hlavne táto veta ma napadla po dopozeraní snímky, ktorá je pre tohto herca snáď takým menším comebackom. Objavil sa vôbec tento chlapík v niečom pozerateľnom od prvého Bladea (1998)? Botched, samozrejme, nie je žiadne revolučné dielo, ktoré by diváka ohurovalo prepracovaným príbehom, je to len čistá komerčná zábava, ktorá má za úlohu, aby pri nej divák nezaspal od nudy, čo sa aspoň v mojom prípade nestalo. Debutant Kit Ryan rozhodne prekvapil a natočil príjemnú hororovú komédiu netypicky zasadenú do ruského prostredia, i keď väčšina snímky sa odohráva v interiéroch, čo však vôbec nevadí, keďže hlavnou devízou sú svojsky bizarné postavičky. 3 hviezdičky sú podľa mňa pre takto nenáročnú zábavu akurát, i keď podľa mňa mohla byť snímka ešte o vlások krvavejšia. :-)))(13.1.2008)

• - Stephen Dorff byl za tento film oceněn na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007 jako Nejlepší herec. (PußyMagnet)

• - Groznyi (Sean Pertwee) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Oceněno jako Nejlepší hraný film na Hororovém filmovém festivalu v New Yorku v roce 2007. (PußyMagnet)