Let 29 (TV seriál)

USA, 2005, 30x21 min

David Klein

Sam Winans
  • werus

Tak jsem teď viděla něco, co bych radši neviděla. Vůbec ten nápad, udělat variaci na Lost s dětmi byl podle mě hodně špatnej, ale tady pan tvůrce se do toho pustil, hodil na pláž vrak letadla postavil tam pár strašně nesympatický dětí / mládeže a pak asi čekal co se stane (a nebo to fakt má scénář, ale pak musí být scénarista na nějakejch halucinogenech, jak jinak si to vysvětlit). Nejenom že je tento herecký ansámbl pro mě velmi nesympatikcý, ale ani jsem nepozorovala žádně větší herecké nadání. Viděla jsem jenom jeden díl, víc po mě prosím nechtějte, ale ve chvílích, kdy se jedna ta mladá ztracená rozčilovala, že přece demokracie je to co je drží při životě a velmi důrazně se o tom snažila přesvědčit ostatní, to mě nejdřív rozesmálo, pak vyděsilo a všechno co následovalo mě dorazilo. Obávám se, že tahle trapnost nemůže nikoho bavit a fanouškům Lost z toho bude fyzicky na blití.(25.4.2008)

Na první díly jsem koukala s otevřenou pusou neschopna pochopit, jak někdo může natočit takovou... no... kravinu. Pak jsem ale přistoupila na hru tvůrců, kteří se evidentně neberou moc vážně, a docela jsem se bavila. Navíc, nebýt Letu 29, těžko bych objevila modré oči Johnnyho Pacara a jeho vcelku zajímavou muziku, takže nakonec: proč ne?(14.8.2008)

• Jufonka

Neuvěřitelná kravina. Pochopím, že to měla být nějaká napodobenina LOSTů, jenže tohle se jim teda vážně nepovedlo. Charaktery jsou naprosto prvoplánové. Nejvíc mě tam však otravuje ten malej kluk, kterej všechno ví a zná, všemu rozumí a vždycky je prostě nejlepší. Za jedinou zajímavou věc považuju ty střihy, kdy mluví do kamery, jenže tam bohužel stejně většinou neříkají nic zajímavýho.(23.2.2009)

• Wheelcrusher

Sledoval jsem to pravidelně, každej pátek odpoledne a na každý pokračování jsem se těšil!:) Herci mi docela sedli a vymyšlený to kupodivu nebylo špatně. Jak už někdo napsal, jedná se trochu o "LOST" pro děti... akorát s tím rozdílem, že to není překombinovaná slátanina rozmázlá do hafo sérií, ale spíš taková neškodná pohodová ptákovina, kterou je samozřejmě nutný brát trochu s rezervou;)(23.2.2011)

3 * je možno prehnane hodnotenie, ale je to kusok mojho detstva, neda mi inak... vtedy som to priam hltala... po opatovnom zhliadnuti som to vsak uz brala s nadhladom... ziadne velke dielo to nie je, no bavila som sa na tom a vydrzala som az do konca... niektore hlasky a rozne situacie mi prisli obcas dost vtipne, takze asi preto tie 3 * ... =)(1.1.2013)