Let 29 (TV seriál)

Flight 29 Down

Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 2005, 30x21 min

3 * je možno prehnane hodnotenie, ale je to kusok mojho detstva, neda mi inak... vtedy som to priam hltala... po opatovnom zhliadnuti som to vsak uz brala s nadhladom... ziadne velke dielo to nie je, no bavila som sa na tom a vydrzala som az do konca... niektore hlasky a rozne situacie mi prisli obcas dost vtipne, takze asi preto tie 3 * ... =)(1.1.2013)

• R´Hell

Jediné pozitivum, které se mi líbilo bylo to, jak efektivně tito dětští ztracení vysvětlili princip demokracie. Nebylo by to tak špatné, kdyby to byl dětský seriál pro děti. Proč tam ale hrají moralizující nesympatičtí teenageři? Seriál bez nápadu, hlavně, že ty děcka mají kameru, aby si mohli toto "utrpení" po ztroskotání letadla natočit. A když oni jsou jediní co přežili, kam zmizel pilot? Mrtvý člověk by nepřešel přes rating USA?(19.1.2009)

• Slimak

Ježišínku no co má tohle znamenat...prej bojovat o přežití.Tahle trapná hláška působí jako špatnej vtip přitom jak ten seriál vypadá a co se tam děje...jste mezi partou naprostejch nýmandů který se producírujou na fleku o pár metrech a chrlej ze sebe takový plky že se na to za chvilku skutečně nedá dívat....žádnou epizodu jsem nedokoukal do konce...když to není zívačka tak je to trapný napětí a směšný rozuzlení nebo kecy které už jsou stokrát ojeté.Ti na které se nadává že nic nedělají se válí a ti pracanti dělají cosi co se těžko popisuje....třeba že stojí s pometlem nebo koukají na písek a řeknou že zametli pláž.Nevim jak chtěj zametáním písku z pláže zamést pláž...tomu nerozumím.Nevim jak v osobáku může bejt taková nesmyslná skvadra(však se na ty panáky podívejte v galerii sami)...samej americkej týnejdžr se vzhledem a myšlením hovada...přesně na takovejch chudáčkách se tam demonstruje přežití v drsných podmínkách(bez maminka a bez tatínky) aby si mládež v první zemi světa udělala obrázek jak je nepřemožitelná.Nemohl jsem též vystát toho přičmoudlíka kterej má na hlavě něco jako chuchvalec z vysavače a už jenom díky tomu působí jako nejapnej blbeček...a když ještě řekne nějaký svoje káko a nenápadně se ušklíbne protože podle scénáře teďka udělal hlášku...no...to je konec!...jedna hvězda páč je to někdy opravdu dost komické...vždy však nechtěně.(15.8.2008)

• werus

Tak jsem teď viděla něco, co bych radši neviděla. Vůbec ten nápad, udělat variaci na Lost s dětmi byl podle mě hodně špatnej, ale tady pan tvůrce se do toho pustil, hodil na pláž vrak letadla postavil tam pár strašně nesympatický dětí / mládeže a pak asi čekal co se stane (a nebo to fakt má scénář, ale pak musí být scénarista na nějakejch halucinogenech, jak jinak si to vysvětlit). Nejenom že je tento herecký ansámbl pro mě velmi nesympatikcý, ale ani jsem nepozorovala žádně větší herecké nadání. Viděla jsem jenom jeden díl, víc po mě prosím nechtějte, ale ve chvílích, kdy se jedna ta mladá ztracená rozčilovala, že přece demokracie je to co je drží při životě a velmi důrazně se o tom snažila přesvědčit ostatní, to mě nejdřív rozesmálo, pak vyděsilo a všechno co následovalo mě dorazilo. Obávám se, že tahle trapnost nemůže nikoho bavit a fanouškům Lost z toho bude fyzicky na blití.(25.4.2008)

• adams89

Pokud je vám něco kolem dvanácti let, pomalu začínáte rozlouskávat záhady Ztracených a líbil se vám úřasně hloupý film Maximální turbulence s Elishou Cuthbert, je celkem solidní šance, že budete Let 29 rádi sledovat. V opačném případě ten seriál ani nezkoušejte, za to rozčílení to nestojí, věřte mi. Parta trosečníků, nemožně zahraných puberťáků, se celou dobu promenuje po pláži ostrova a jančí, kdy že už konečně dorazí ta pomoc. Stále čistí, s vyžehleným oblečením a s obličeji, jako by zrovna vyšli z módního salónu. Let 29 je totálně beznadějný projekt, navíc s ještě horším českým dabingem.(14.3.2008)