Impyho zázračný ostrov

Impy's Island

Animovaný

Německo, 2006, 87 min

• FFilipCZ

"Já létáš, pošta létáš, ona létáš, tučnák nelétáš"....Celkem příjemná animace (což je zřejmé už z galerie) a nenáročný místy i vtipný děj. Avšak žádný zázrak typu PIXARovek nečekejte. Tohle rozhodně není animák pro každého a už vůbec ne pro dospělé. Někdo CZ dabing chválí, někdo na něj nadává. Mě nevadí. Teda až na prase. To "kvik" vás po třetí větě začne neskutečně iritovat a Impyho kňourání, hekání a následně i dabing je také spíš otravné, než aby bylo roztomilé. PS: Ten komár na začátku zní jak motorová pila :D Jedna hvězda za animaci a závěrečný song od Sister Sledge "We are family".(18.9.2013)

• kaylin

Klasický špatný animovaný film pro děti. Nemá moc pěknou grafickou stránku, která vás dostane hned, postavy jsou takové prvoplánově zábavné, na první pohled je zde jasné rozdělení, kdo je zlý, kdo je dobrý a kdo je hloupý, aby to na konci všechno bylo jedno a dětem se řeklo, že to vždy dobře dopadne.(30.7.2017)

• majo25

Aj keď 3D animácia nie je zlá, animák zlyháva vo svojom naivnom príbehu, ktorý viacmenej varí z vody a nemá okrem rýchlokvasného dobrodružstva v závere nič čo ponúknuť. Väčšina postavičiek je naviac nesymaptická a o humor sa to síce snaží, ale ten je skôr trápny a rozhodne nepobaví. Chýbali invencie, napr. ako hneď na začiatku s tým komárom, ktorý trepotal krídlami za zvuku motorovej píly...potom však už nič.(24.8.2016)

• Hepy13

Tohle je ukázka jak by animovaný film neměl vypadat "kvík". Animace sice zas tak hrozná nebyla, ale ten příběh? Rozhovory mezi postavičkami a především český dabing byl příšerný "kvík". Hlavně to prase bylo nadabované že jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet "kvík". Jedná se o německý produkt, takže vcelku očekávaný průser. Děti ale může pobavit "kvík".(14.4.2011)

• Špinič

Super komediálna rozprávka??? omg, čo je na tom komediálne, ved to bolo úplne trápne , nudné o ničom , absolútne pre deti do 2 rokov a aj to som ešte prehnal, strašná animácia, neuveriteľne blbý dej, nudné postavy. Najhorší animák aký som kedy videl, už len za to že sa s tým niekto trápil a animoval dám 1*, pokiaľ by to bolo hrané , tak = odpad.(21.3.2008)