Impyho zázračný ostrov

Urmel aus dem Eis

Impy's Island

Animovaný

Německo, 2006, 87 min

povětšinou roztomilý a neškodný snímek, ve kterém naši západní sousedi ukázali, že taky umí kreslit, přestože u nich není animovaný film zrovna silným žánrem... cílovou skupinou jsou tu samozřejmě ti nejmenší, ale rodiče se taky rozhodně nebudou nudit... musím pochválit český dabing, vtip a relativní nepřítomnost mnou tak neoblíbených písní, pro tento žánr jindy mnohem početnějších... celkem spokojenost. 60%(18.8.2011)

• teseth

Dvě hvězdy jen za tu animaci. Přiběh infantilní a postavičky stupidní. Šišlání a kvikání mi po pár minutách lezlo tak na nervy, že jsem to chtěl označit jako odpad. Jediné co mě na filmu zaujalo a trošku mě mírní v hodnocení je začátek s komárem, protože to je opravdu jediná vtipná postavička v celém filmu.(15.9.2011)

• majo25

Aj keď 3D animácia nie je zlá, animák zlyháva vo svojom naivnom príbehu, ktorý viacmenej varí z vody a nemá okrem rýchlokvasného dobrodružstva v závere nič čo ponúknuť. Väčšina postavičiek je naviac nesymaptická a o humor sa to síce snaží, ale ten je skôr trápny a rozhodne nepobaví. Chýbali invencie, napr. ako hneď na začiatku s tým komárom, ktorý trepotal krídlami za zvuku motorovej píly...potom však už nič.(24.8.2016)

• kaylin

Klasický špatný animovaný film pro děti. Nemá moc pěknou grafickou stránku, která vás dostane hned, postavy jsou takové prvoplánově zábavné, na první pohled je zde jasné rozdělení, kdo je zlý, kdo je dobrý a kdo je hloupý, aby to na konci všechno bylo jedno a dětem se řeklo, že to vždy dobře dopadne.(30.7.2017)

• baaaja

Neuvěřitelně nudná a naivní pohádka, u které jsem si kvůli přihlouplým, prázdným dialogům místy připadala, jako kdybych se dívala ne teletubbies. Za nadabování impyho a tučňáka bych s chutí někomu nafackovala, páč to tučňákovo šišlání bylo víc otravný, než vtipný a impyho hekání a kňourání a vydávání zvuků při sebemenším pohybu leze spíš na nervy, než abyste se při tom rozplávali nad jeho roztomilostí.(29.4.2009)