Impyho zázračný ostrov

Impy's Island

Animovaný

Německo, 2006, 87 min

• baaaja

Neuvěřitelně nudná a naivní pohádka, u které jsem si kvůli přihlouplým, prázdným dialogům místy připadala, jako kdybych se dívala ne teletubbies. Za nadabování impyho a tučňáka bych s chutí někomu nafackovala, páč to tučňákovo šišlání bylo víc otravný, než vtipný a impyho hekání a kňourání a vydávání zvuků při sebemenším pohybu leze spíš na nervy, než abyste se při tom rozplávali nad jeho roztomilostí.(29.4.2009)

• Hepy13

Tohle je ukázka jak by animovaný film neměl vypadat "kvík". Animace sice zas tak hrozná nebyla, ale ten příběh? Rozhovory mezi postavičkami a především český dabing byl příšerný "kvík". Hlavně to prase bylo nadabované že jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet "kvík". Jedná se o německý produkt, takže vcelku očekávaný průser. Děti ale může pobavit "kvík".(14.4.2011)

• majo25

Aj keď 3D animácia nie je zlá, animák zlyháva vo svojom naivnom príbehu, ktorý viacmenej varí z vody a nemá okrem rýchlokvasného dobrodružstva v závere nič čo ponúknuť. Väčšina postavičiek je naviac nesymaptická a o humor sa to síce snaží, ale ten je skôr trápny a rozhodne nepobaví. Chýbali invencie, napr. ako hneď na začiatku s tým komárom, ktorý trepotal krídlami za zvuku motorovej píly...potom však už nič.(24.8.2016)

• teseth

Dvě hvězdy jen za tu animaci. Přiběh infantilní a postavičky stupidní. Šišlání a kvikání mi po pár minutách lezlo tak na nervy, že jsem to chtěl označit jako odpad. Jediné co mě na filmu zaujalo a trošku mě mírní v hodnocení je začátek s komárem, protože to je opravdu jediná vtipná postavička v celém filmu.(15.9.2011)

• FFilipCZ

"Já létáš, pošta létáš, ona létáš, tučnák nelétáš"....Celkem příjemná animace (což je zřejmé už z galerie) a nenáročný místy i vtipný děj. Avšak žádný zázrak typu PIXARovek nečekejte. Tohle rozhodně není animák pro každého a už vůbec ne pro dospělé. Někdo CZ dabing chválí, někdo na něj nadává. Mě nevadí. Teda až na prase. To "kvik" vás po třetí větě začne neskutečně iritovat a Impyho kňourání, hekání a následně i dabing je také spíš otravné, než aby bylo roztomilé. PS: Ten komár na začátku zní jak motorová pila :D Jedna hvězda za animaci a závěrečný song od Sister Sledge "We are family".(18.9.2013)